Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
LeaseLink w bramce płatniczej mBanku. Paynow zaproponuje firmom nowe opcje finansowania zakupów

LeaseLink to fintech z portfolio mBanku, który świadczy usługę rozkładania na raty płatności firmowych

W bramce płatności Paynow pojawią się nowe metody finansowania zakupów dla klientów firmowych. Podczas płatności za pomocą bramki mBanku, oprócz szybkich przelewów, Blika, karty czy e-portfela, małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły wybrać także oferowane przez LeaseLink bezgotówkowe formy finansowania.

Przeczytajcie także: Mniej pieniędzy dla polskich startupów

Paynow i LeaseLink to dwa fintechy z portfolio mBanku. Paynow oferuje bramkę płatniczą, zaś Leaselink usługę rozkładania na raty płatności firmowych za zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych. Dzięki współpracy podmiotów przedsiębiorcy mają zyskać łatwy dostęp do szybkiego, sprawnego i całkowicie online’owego finansowania. Z kolei z perspektywy sklepów przyjmujących płatności za pomocą bramki Paynow poszerzenie dostępnych metod płatności o usługi LeaseLinka ma zaowocować podniesieniem średniej wartości koszyka zakupowego oraz dawać perspektywę poszerzenia grona klientów.

Przeczytajcie także: Dotpay znika z rynku

Obecnie trwa wdrożenie produktów LeaseLink do oferty dla sklepów korzystających z płatności Paynow w ramach platformy WooCommerce. Wkrótce nowości mają być dostępne również w ramach innych wtyczek. Spółki planują uruchomić pierwsze powiązane produkty na początku listopada, a z czasem ich funkcjonalność i zakres mają być poszerzane.

Jednocześnie podmioty przypominają, że dzięki ich współpracy od czerwca kilkadziesiąt tysięcy klientów LeaseLinka może opłacać swoje faktury szybkimi metodami płatności.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies