Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Marzycie o wycieczce do Hollywood? Można ją wygrać w konkursie zorganizowanym przez BNP Paribas

Instytucja przygotowała też zestaw nagród dodatkowych oraz promocje dla fanów kina

BNP Paribas rozwija ofertę stworzoną z myślą o fanach kina – dotyczy to zarówno obecnych, jak i nowych klientów. Bank zorganizował m.in. konkurs dla posiadaczy Karty Filmowej. Główną nagrodą jest w nim kilkudniowy wyjazd do Hollywood dla dwóch osób. Uczestnicy mogą też wygrać wizytę na planie serialu lub filmu, kod do platformy VOD Green Film Festival albo nagrody rzeczowe.

Przeczytajcie także: Pierwsza karta kredytowa w ofercie Curve

Aby wziąć udział w konkursie, należy nie tylko posiadać wspomnianą kartę, ale też zarejestrować się w odpowiednim formularzu do końca br. Uczestnicy muszą również kreatywnie odpowiedzieć na pytanie przypisane do konkretnej nagrody. W przypadku wycieczki brzmi ono: "Jaką rolę i dlaczego chciałbyś/chciałabyś zagrać w hollywoodzkiej produkcji?". Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można w jego regulaminie.

Bank informuje także, że Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Filmową Visa daje użytkownikom 20 proc. zniżki na bilety i produkty z baru w sieci kin Cinema City. A jeśli ktoś woli oglądać filmy w domu, to aktywacja karty pozwoli uzyskać dostęp do serwisu Canal+ online (na sześć miesięcy). Z tego drugiego bonusu skorzystać mogą osoby, które założą Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Filmową Visa po 1 października br., ale przy tym nie miały rachunku w BNP Paribas co najmniej od 1 października 2022 roku. Szczegóły akcji dostępne są na stronie banku.

Przeczytajcie także: Marka Dotpay znika z rynku

Karta Filmowa Visa początkowo dostępna była jedynie w formie wirtualnej, ale z serwisu cashless.pl wiecie już, że bank oferują ją również w fizycznej postaci (plastik ozdobiony jest grafiką Andrzeja Pągowskiego).

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies