Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości dla klientów BNP Paribas. Wpłaty Blik we wszystkich wpłatomatach w kraju, a Visa Filmowa także na plastiku

Nowe usługi pojawiły się w ofercie BNP Paribas w cenniku obowiązującym od 1 października bieżącego roku

BNP Paribas opublikował nową tabelę opłat i prowizji, która obowiązuje od początku tego miesiąca. W cenniku znalazły się dwie nowości, które mogą zainteresować klientów banku. Pierwsza z nich to nowa forma karty Visa Filmowa. Do tej pory można ją było zamawiać wyłącznie w wersji wirtualnej. Od teraz można poprosić bank także o Visę Filmową w tradycyjnej, plastikowej formie, co może być gratką dla kolekcjonerów kart.

Przeczytajcie także: BNP Paribas będzie wynajmował rowery

Przypomnę, że standardowo korzystanie z Visy Filmowej kosztuje 7 zł miesięcznie. Opłatę tę można obniżyć do 2 zł miesięcznie, jeśli wykona się nią co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe w danym okresie. Za kartę nie płacą osoby w wieku poniżej 26 lat oraz uczestniczące w promocji. Z cennika wynika, że opłaty są pobierane w takiej samej wysokości niezależnie od formy karty.

Druga nowość, jaka kilka dni temu pojawiła się w cenniku BNP Paribas, to wpłaty Blikiem, które można realizować we wszystkich wpłatomatach akceptujących Blika w Polsce. Jak pisze biuro prasowe BNP Paribas w odpowiedzi na moje pytanie w tej sprawie, dotychczas takie transakcje były dostępne jedynie w urządzeniach Planet Cash zlokalizowanych w oddziałach banku w Polsce.

Przeczytajcie także: Szczegóły oferty filmowej od BNP Paribas

Z TOiP BNP Paribas wynika, że wpłaty Blikiem realizowane w maszynach Planet Cash w oddziałach, tak jak dotychczas, są bezpłatne. Natomiast we wszystkich innych urządzeniach, niezależnie czy to są maszyny Planet Cash czy innych operatorów, wpłaty kosztują każdorazowo 5 zł. Dotyczy to zarówno posiadaczy rachunku Konto otwarte na ciebie jak i Mojego konta premium.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies