Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Karta Visa Filmowa od BNP Paribas. Nowe szczegóły oferty

Klienci, którzy otworzą konto z kartą filmową w BNP Paribas, mogą zdobyć bezpłatny dostęp do Canal+ online na pół roku

BNP Paribas podał dziś szczegóły nowej oferty rachunku z kartą Visa, o której w serwisie cashless.pl pisaliśmy kilka dni temu. Donosiliśmy wówczas, że do oferty tej instytucji wracają karty debetowe Visa. Do rachunku Konto Otwarte na Ciebie będzie wydawana Visa Filmowa, o którą mogą wnioskować osoby, które aktualnie nie posiadają konta w tym banku. Czeka na nich szereg bonusów, które szczególnie zainteresować powinny fanów kina.

Przeczytajcie także: Duże zmiany w cenniku Pocztowego

Promocja "Emocje z kartą filmową banku BNP Paribas" trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu 10 tys. rejestracji. Nagrodą w promocji jest kod umożliwiający darmowy dostęp do pakietu Canal+ z Netflix (Plan Standard) w serwisie Canal+. Aby go zdobyć, należy m.in. zarejestrować się na wspomnianej platformie, skorzystać z promocji i złożyć wymagane oświadczenia. Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy trzeba też wykonać minimum cztery transakcje otrzymaną kartą.

Wartość jednego pakietu promocyjnego to 237 zł. Kwota ta może jednak ulec podwojeniu, jeśli klient zdobędzie kod na kolejne trzy miesiące. W tym celu należy spełnić przywołane już warunki, a dodatkowo wykonać kolejne minimum cztery transakcje kartą i otrzymać na rachunek wpływy na łączną kwotę przynajmniej 1 tys. zł. Klient ma na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Więcej szczegółów promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Przeczytajcie także: Klienci Aliora mogą zamówić kartę z wizerunkiem Lulu

Dla nowych klientów przygotowano też konkursy, w których do wygrania są m.in. wejściówki na plan filmowy jednego z seriali Canal+, wejściówki VIP na Festiwal Kina Letniego, plakaty z podpisami bohaterów serialu "The Office PL", kody do platformy Green Film Festival, ale też udział w spotkaniach z Tomaszem Raczkiem czy Grażyną Torbicką. Aby o nie zawalczyć, należy do 23 lipca zarejestrować się w konkursie, wybrać nagrodę i odpowiedzieć na jedno z pytań w formularzu rejestracyjnym. Na tej stronie znajdziecie szczegóły inicjatywy.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies