Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior z nową ciekawostką dla graczy. Klienci mogą zamówić kartę z wizerunkiem Lulu

Czarodziejka Lulu to jedna z bohaterek popularnej na całym świecie gry League of Legends

Alior przygotował nową kartę płatniczą dla fanów gry League of Legends – tym razem stworzono plastik z wizerunkiem czarodziejki Lulu. Karta dostępna jest dla obecnych oraz nowych klientów banku.

Przeczytajcie także: Przelewy Express Elixir już są w Revolucie

Instytucja wyjaśnia w swoim komunikacie, że kartę mogą zamówić posiadacze Konta Jakże Osobistego. Nowy plastik umożliwia udział w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile i zbieranie punktów podczas płatności. Owe punkty wymienia się na nagrody, a bank zapewnia, że w puli bonusów znaleźć można także gadżety przeznaczone jedynie dla jego klientów.

Jeszcze w marcu 2020 roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że w ofercie Aliora pojawił się rachunek osobisty z kartą Mastercarda, kierowany do graczy e-sportowych, konkretnie do fanów League of Legends. Oficjalnie bank zaprezentował ten produkt w maju – kartę zdobił wówczas wizerunek Ashe. Bank tłumaczył, iż z badań wynika, że niemal połowa klientów bankujących online gra w sieci przynajmniej raz w tygodniu. Dlatego zdecydowano się stworzyć ofertę dla graczy.

Przeczytajcie także: Duże zmiany w cenniku Pocztowego

Zaangażowanie Aliora w funkcjonowanie e-sportowego świata nie kończy się na wspomnianych kartach. Od niedawna bank jest sponsorem tytularnym drużyny Alior Bank Team, która gra w Ultralidze, czyli polskiej profesjonalnej lidze Leauge of Legends. Bank wspiera też festiwale dla graczy takie jakie jak Meet at Rift czy ligę Baltic Playground.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies