Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior zaoferował kartę dla graczy League of Legends z wizerunkiem Ashe. Zobaczcie, jak wygląda

Nowa karta Aliora umożliwia udział w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile i wybieranie nagród przydatnych graczom

W serwisie cashless.pl już na początku marca mogliście przeczytać tekst na temat nowej oferty dla graczy League of Legends, nad którą pracują Alior i Mastercard. Wtedy były to jednak informacje nieoficjalne, a dziś nadeszło potwierdzenie. Bank w komunikacie prasowym chwali się wprowadzeniem pierwszej na polskim rynku karty kierowanej do graczy jednej z najpopularniejszych na świecie gier komputerowych. Karta z wizerunkiem Ashe – bohaterki gry, umożliwia udział w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

Przeczytajcie także: Wkrótce Alior wprowadzi kartę dla graczy

– Badania przeprowadzone przez RBL, nasze laboratorium innowacji wskazują, że niemal połowa klientów bankujących online gra w sieci przynajmniej raz w tygodniu. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę dla graczy. Za jej przygotowaniem stoi zespół, którego wielu członków to zagorzali fani League of Legends – mówi Marcin Jaszczuk, wiceprezes Aliora odpowiadający za segment klienta indywidualnego oraz innowacje.

Specjalna karta z wizerunkiem Ashe jest dostępna dla obecnych i nowych klientów Alior Banku. Można ją zamówić w trakcie otwierania Konta Jakże Osobistego poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną oraz w każdy inny sposób obsługi klienta. Dzięki nowej karcie fani League of Legends otrzymują dostęp do programu Mastercard Bezcenne Chwile, w którym mogą wybierać nagrody z uniwersum gry. Część z nich będzie przeznaczona tylko dla klientów Alior Banku.

Przeczytajcie także: Zmiany w cenniku Aliora dla firm

Użytkownik karty z wizerunkiem Ashe może zbierać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile na kilka sposobów. W ramach korzyści "Punkty dla graczy" premiowana będzie każda płatność mobilna wykonana za pomocą karty z Ashe w sklepach stacjonarnych. Ponadto, punktami w programie nagradzana jest każda transakcja bezgotówkowa kartą z Ashe, ale najwięcej punktów za zakupy użytkownik karty zdobędzie kupując u ponad 80 partnerów programu i korzystając z ich specjalnych ofert, o których będzie informowany za pośrednictwem newslettera. W ten sposób, użytkownik karty z Ashe będzie mógł szybciej zrealizować cel w postaci vouchera na punkty Riot Points na platformie League of Legends.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies