Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Korzystacie z mOrganizera finansów? Musicie przygotować się na podwyżki

Od 1 października klientów czekają zmiany w tabeli opłat i prowizji, dotyczy to m.in. pakietów mKsięgowości

CashDirector, operator serwisu mOrganizer finansów, dostępnego w ramach systemu transakcyjnego mBanku, poinformował o zmianach w cenniku, na które powinni się przygotować klienci. Wraz z początkiem października w życie wejdą podwyżki, które podmiot tłumaczy wysoką inflacją.

Przeczytajcie także: Provident wprowadza nowy sposób weryfikacji klientów

Jak wynika z regulaminu i tabeli opłat serwisu, zmian należy się spodziewać m.in. w pakietach mKsięgowość Komfort oraz mKsięgowość Premium. Za ten pierwszy klient rozliczający się przez księgę przychodów i rozchodów, ryczałt lub kartę podatkową miesięcznie płaci obecnie 189 zł, ale niebawem cena wzrośnie do 219 zł. W drugim przypadku miesięczny koszt zmieni się 359 zł do 429 zł. Z porównania cenników wynika natomiast, że od 1 października mniej zapłacą użytkownicy prowadzący księgi rachunkowe – dla nich opłata wyniesie 750 zł za pakiet Komfort PK (zamiast 950 zł), a 1650 zł za Premium PK (zamiast 1850 zł). Warto mieć na uwadze, że do powyższych opłat doliczany jest podatek VAT. Zaplanowano również szerg innych zmian w cennikach dodatkowych usług księgowych, usług kadrowo-płacowych czy w zakresie opłat administracyjnych, a więcej szczegółów na temat zmian można znaleźć pod tym adresem.

CashDirector to firma oferująca zautomatyzowany system księgowy. Podmiot oferuje m.in. platformę dla klientów biznesowych mBanku, ale nawiązał też współpracę z Nest Bankiem oraz Aionem. Przeszło dwa lata temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że spółka wystartowała z zagraniczną ekspansją i weszła na rynki belgijski, włoski, francuski czy niemiecki. Kilka miesięcy później podmiot zaoferował swoje usługi w USA.

Przeczytajcie także: Przejęciem VeloBanku zainteresowany jest najbogatszy Polak

Fintech podaje na swojej stronie internetowej, że z mOrganizera finansów, do którego dostęp mają klienci mBanku, korzysta obecnie 120 tys. podmiotów. Z pomocą tego narzędzia użytkownicy mogą wystawiać faktury, szybko opłacać należności, przekazywać dokumenty księgowym czy obliczać podatki.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies