Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bezgotówkowe Kino Objazdowe rusza w jesienną trasę. Oto lista miejscowości, do których zawita

Na uczestników wydarzenia, którzy za bilety zapłacą bezgotówkowo, czekają zniżki

Wraz z końcem lata wystartuje kolejna odsłona akcji Bezgotówkowe Kino Objazdowe. Inicjatywa ponownie skierowana jest do mieszkańców mniejszych miejscowości i ma łączyć edukację w zakresie finansów cyfrowych z udostępnianiem rozrywki kinowej. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia realizowanego we wrześniu i październiku jest Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Przeczytajcie także: Compensa ubezpieczy rowery Krossa

Na mapie Bezgotówkowego Kina Objazdowego tym razem znalazły się: Poręba, Strzelce Opolskie, Olesno, Świerczów, Pieszyce, Lądek Zdrój, Lwówek Śląski, Lubsko, Gubin, Żagań, Kożuchów, Szprotawa, Jawor, Kościan, Grodzisk Wielkopolski i Wolsztyn. Więcej informacji na temat samej trasy i szczegóły przedsięwzięcia można znaleźć na tej stronie.

Program imprezy przewiduje, że w tych miejscowościach od rana do wieczora będą się odbywać seanse filmowe. W repertuarze znalazły się zarówno propozycje dla dorosłych ("Teściowie 2", "Barbie" oraz "Raport Pileckiego"), jak i dla dzieci ("O psie, który jeździł koleją", "Kicia Kocia na pikniku"). Za bilet normalny trzeba zapłacić 20 zł, ulgowe wyceniono na 18 zł, a grupowe na 16 zł. Bilety można kupić na stronie wydarzenia lub w kasie przed seansem. Organizatorzy przewidzieli też korzyści dla widzów kupujących bilety bezgotówkowo (przy użyciu karty, telefonu, zegarka lub płatności online) – mogą oni liczyć na 10 proc. zniżki na bilety i zestawy kinowe.

Przeczytajcie także: Blik przekroczył poziom 7 mln transakcji w ciągu jednego dnia

Warto dodać, że przed ośrodkami kultury w odwiedzanych miejscowościach pojawi się kamper z mobilnym biurem Fundacji Polska Bezgotówkowa oraz jej partnerów. Odwiedzający uzyskają w nim informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz dowiedzą się, jakie programy wsparcia dla firm realizuje ta instytucja. Przedsiębiorcy będą też mogli podpisać umowę na instalację terminala płatniczego.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies