Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium wprowadza nowości do aplikacji dla firm. Zapowiada też wdrożenie powiadomień push

Wśród nowości m.in. możliwość obsługi wielu firm w ramach jednego logowania, wygodne przelewy do krajów spoza EOG oraz przelewy SEPA

Bank Millennium poinformował o nowościach wprowadzonych do aplikacji dla klientów korporacyjnych, którą zaprezentował w maju. Klienci instytucji mogą już w jednym miejscu wyświetlić konta wielu firm, bez konieczności ponownego logowania. Wybierają właściwy rachunek na ekranie startowym.

Przeczytajcie także: RDB wprowadził pożyczkę konsolidacyjną

W najnowszej wersji aplikacji bank umożliwia również zlecanie przelewów zagranicznych we wszystkich walutach na rachunki IBAN do krajów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jak zapewnia Millennium, wysyłanie takiego przelewu ma być łatwe i wymagać jedynie podania danych odbiorcy i preferowanej waluty. Wprowadzono również przelewy SEPA, dzięki którym pieniądze pojawiają się na rachunku odbiorcy w następnym dniu roboczym.

Nowym udogodnieniem jest też możliwość ponawiania przelewu z historii, co ułatwia np. płatności do Urzędu Skarbowego.

Po zaktualizowaniu aplikacji użytkownicy urządzeń z Androidem mogą do logowania wykorzystywać odcisk palca. W wersji na platformę iOS uwierzytelnianie biometryczne było dostępne od premiery apki.

Przeczytajcie także: PKO BP oferuje ochronę ekranu smartfona

Millennium zapowiedział też wdrożenie kolejnej funkcji. Wkrótce mają zostać wprowadzone powiadomienia push, m.in. o nowych transakcjach czekających na autoryzację czy transakcjach odrzuconych. W planach jest też dalszy rozwój aplikacji i wprowadzanie kolejnych udogodnień dla klientów firmowych.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies