Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Raiffeisen Digital Bank wprowadził do oferty w Polsce nowy rodzaj pożyczki

Od dziś klienci RDB mogą przez aplikację mobilną składać wnioski o pożyczkę konsolidacyjną i spłacać do trzech zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach

Raiffeisen Digital Bank wprowadził do oferty na rynku polskim pożyczkę konsolidacyjną. W materiałach informacyjnych na jej temat chwali się, że oprocentowanie pożyczki jest stałe, wynosi 12,27 proc., a rzeczywista roczna stopa oprocentowania nowego produktu to 12,98 proc. Przy czym bank nie pobiera prowizji, towarzyszącej zwykle udzieleniu finansowania.

Przeczytajcie także: RDB wprowadził do oferty konto oszczędnościowe

RDB nie oferuje serwisu transakcyjnego oraz nie posiada własnych oddziałów. To oznacza, że o pożyczkę konsolidacyjną, podobnie jak o wszystkie inne produkty oferowane przez ten bank, można starać się wyłącznie za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej. Wnioski przyjmowane są w trybie 24/7.

Pożyczką konsolidacyjną od RDB można spłacić do trzech pożyczek gotówkowych z innych banków działających w Polsce, a wartość każdej z nich powinna się mieścić w przedziale 5-50 tys. zł. Ważne, że na ten moment RDB nie pozwala konsolidować innych zobowiązań niż pożyczki gotówkowe, a więc np. limitów w kartach czy kredytów hipotecznych. Możliwość skonsolidowania zadłużenia jest też dostępna tylko dla osób, które nie spłacają w tym momencie innej pożyczki w RDB.

Przeczytajcie także: Credit Agricole podnosi ceny klientom indywidualnym

Raiffeisen to bank, który na polskim rynku już oferował rachunki osobiste, oszczędnościowe itd. Później jednak pozbył się polskich aktywów, sprzedając je BNP Paribas. RDB to nowe przedsięwzięcie Austriaków budowane przez zespół, na czele którego stoi Polak, Kamil Niewiatowski. Nowe usługi, włącznie z rachunkami i pożyczkami online, przetestowane w Polsce mają być później eksportowane na inne rynki. Obecnie w ofercie RDB znajdują się, oprócz pożyczek konsolidacyjnych, także rachunki osobiste z wirtualną kartę debetową, konta oszczędnościowe oraz pożyczki gotówkowe. Dostęp do wszystkich produktów jest możliwy za pośrednictwem aplikacji na smartfony.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies