Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz.pl poszerza ofertę o superbohatera. Udostępnia karty z wizerunkiem Spider-Mana

Za starter z komiksową postacią trzeba zapłacić blisko 45 zł

Cinkciarz.pl poinformował o nawiązaniu współpracy z Sony. Z okazji premiery filmu "Spider-Man: poprzez multiwersum" przygotowano ofertę dla fanów popularnego bohatera: kartę płatniczą z wizerunkiem Spider-Mana. Seria jest limitowana.

Przeczytajcie także: Bielsko-Biała z nowym systemem płatności za bilety autobusowe

Kartę zamówicie w sklepie Cinkciarz.pl. Starter kosztuje niespełna 45 zł i można za niego zapłacić np. Blikiem. Do wyboru są dwie wersje plastiku: Spider-Punk i Miles Morales. Po otrzymaniu karty, należy założyć konto i zalogować się na stronie fintechu – można to zrobić za pośrednictwem apki lub strony internetowej. Kartę trzeba też zarejestrować, a odbywa się to w zakładce “Karty wielowalutowe”. Instrukcja będzie dołączona do instrumentu płatniczego.

Po zarejestrowaniu karty, można zacząć jej używać. Klient nie płaci za samą rejestrację i obsługę plastiku, darmowe jest także prowadzenie 20 rachunków walutowych. Płacić kartą można w ponad 160 krajach, więc mogą nią być zainteresowane osoby, które dużo podróżują lub kupują w zagranicznych sklepach.

Przeczytajcie także: mPay zmienia swoją aplikację

Cinkciarz.pl nie jest oczywiście jedynym podmiotem, który klientów wabi oryginalnym wyglądem kart. Na taki krok zdecydował się m.in. Volkswagen Bank, który do oferty wprowadził karty z wizerunkami samochodów: Porsche Taycan, Volkswagen Beetle (popularny garbus) czy Volkswagen Bulli (tzw. ogórek). Z kolei PKO BP posiada w ofercie plastiki nawiązujące do rodzimych klubów piłkarskich, a Pekao posiłkuje się grami komputerowymi.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies