Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe wzory kart od PKO BP. Bank zaktualizował portfel plastików kierowanych do kibiców Ekstraklasy piłkarskiej

PKO BP wprowadził nowe wzory kart nawiązujące do wizerunków klubów, które awansowały do najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce

Widzew Łódź, Korona Kielce oraz Miedź Legnica. Te trzy kluby awansowały do Ekstraklasy piłkarskiej. Od teraz ich kibice mogą zamawiać karty debetowe z wzorami nawiązującymi do tych klubów. PKO BP, jak partner najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich, przygotował także odświeżone karty kierowane do kibiców Pogoni Szczecin i Warty Poznań, które świętują w tym roku swoje 75 i 110 rocznicę powstania.

Przeczytajcie także: PKO wprowadza sprzedaż biletów na mecze piłkarskie

Zmienione grafiki trafiły także na karty Lecha Poznań (ma to związek ze zdobyciem przez klub mistrzostwa Polski) oraz kilku innych drużyn, m.in. Śląska Wrocław, Górnika Zabrze i Piasta Gliwice. Jak czytam w informacji prasowej nadesłanej przez bank, oficjalna karta Ekstraklasy znacząco wpływa na identyfikację kibiców z poszczególnymi drużynami.

Przeczytajcie także: Nowy serwis poświęcony obligacjom skarbowym

Jednocześnie PKO BP wprowadził nowy program partnerski dla klubów piłkarskich. Zgodnie z jego zasadami kibice poszczególnych zespołów mogą zakładać konta osobiste przez strony klubowe. Po podpisaniu umowy otrzymają kupon do Sklepu kibica. Natomiast klub otrzyma prowizję. Produkty objęte promocją to: PKO Konto za Zero, PKO Konto dla Młodych i PKO Konto bez Granic. Promocja trwa od 2 listopada do 31 grudnia 2022 roku.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies