Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy serwis poświęcony obligacjom skarbowym. Z jednego miejsca można zalogować się do Pekao i PKO

Pekao i PKO BP to na razie jedyne banki, które oferują detaliczne obligacje skarbowe

Bank PKO BP przygotował nową stronę informacyjną poświęconą detalicznym obligacjom skarbowym. Pod adresem obligacjeskarbowe.pl znajdziecie serwis zawierający najważniejsze informacje na temat obligacji oferowanych klientom indywidualnym przez Ministerstwo Finansów. Co ciekawe choć strona przygotowana została przez PKO BP, umożliwia zalogowanie nie tylko do systemu tego banku, ale także drugiej, państwowej instytucji oferującej obligacje skarbowe, czyli Pekao.

Przeczytajcie także: Obligacje skarbowe można już kupować w dwóch bankach

Przez wiele lat PKO BP był jedynym bankiem, który prowadził sprzedaż detalicznych obligacji skarbowych, także przez internet. Niestety, witryna poświęcona obligacjom była już wiekowa, więc należało się jej odświeżenie. Podobnie jak serwisowi transakcyjnemu PKO, za pomocą którego można inwestować w obligacje oraz zarządzać swoim portfelem tych papierów. Zakładam, że i on wkrótce doczeka się nowej wersji.

Przeczytajcie także: Nowe elementy w serwisie informacyjnym Pekao

Natomiast od kilku tygodni obligacje skarbowe można kupować także za pośrednictwem serwisów elektronicznych banku Pekao. Oferta jest dostępna zarówno dla klientów tej instytucji jak i tych, którzy nie mają z nim bezpośrednich relacji. Obligację mogą kupować przez internet oraz aplikację mobilną PeoPay. W najbliższej przyszłości mają być też dostępne w oddziałach. Więcej na ten temat w tekście Obligacje skarbowe już w aplikacji PeoPay i Pekao24. Opcja dostępna także dla klientów, którzy nie mają konta w Pekao.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies