Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mPay zmienia swoją aplikację. Wprowadza abonamenty parkingowe oraz przygotowuje się do wydawania kart

Abonamenty parkingowe, dostępne w aplikacji mPay, będą działać na razie w dwóch miastach: w Poznaniu i Grudziądzu

Kilka dni temu w marketach App Store oraz Google Play pojawiła się duża aktualizacja aplikacji mobilnej mPay. Zawiera ona kilka nowości, ale moją uwagę zwróciły szczególnie dwie, a więc abonamenty na parkowanie w płatnych strefach w centrach miast oraz nowa odsłona walletów, czyli cyfrowych portfeli.

Przeczytajcie także: mPay rezygnuje z opłaty za brak aktywności

Jeżeli chodzi o pierwszą z tych funkcji, to będzie ona działać w tych miastach, które umożliwiają zakup mobilnych abonamentów za parkowanie w płatnych strefach. Obecnie wśród miast, które obsługuje mPay, są dwa takie ośrodki: Poznań i Grudziądz. I właśnie tam wkrótce będzie można kupować abonamenty na parkowanie przez mPay.

W zależności od decyzji zarządcy strefy płatnego parkowania, abonament można wykupić na przykład na kilka dni, od godziny do godziny, od następnego dnia do wskazanego dnia, od godziny zakupu abonamentu itp. Funkcja ma pojawić się w apce mPay w ciągu najbliższych dni.

Przeczytajcie także: mPay trzecią aplikacją do parkowania we Wrocławiu

Druga zmiana, jaka zaszła w aplikacji mPay, dotyczy walletów, czyli zakładek, w których przechowywane są dane kart bankowych. Zakładki zostały uproszczone i, jak deklarują przedstawiciele spółki, poprawiono wygodę korzystania z nich. Zaimplementowane obecnie zmiany są kolejnym etapem przygotowań do wydawania przez mPay własnej karty debetowej. Umowę w tej sprawie podpisano kilka tygodni temu z firmą Planet Pay z grupy ITCARD. Więcej na ten temat w tekście mPay zaoferuje klientom karty. To efekt współpracy z Planet Pay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies