Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Więcej otwartej bankowości w PKO. Teraz z jej zalet mogą korzystać również użytkownicy serwisu iPKO

Wcześniej możliwość podjęcia usługi podglądu salda i historii transakcji z rachunków w innych bankach była dostępna tylko w aplikacji IKO

PKO BP rozszerzył dostęp do usług związanych z otwartą bankowością w swoim serwisie transakcyjnym. W ramach usługi agregacji kont klienci banku będą mogli dodawać nowe rachunki również za pomocą serwisu iPKO – wcześniej można było to zrobić jedynie z aplikacji IKO.

Przeczytajcie także: Nowości w kantorze walutowym IKO

W bankowości PKO klienci mogą sprawdzać stan i historię kont z Inteligo oraz 10 innych banków. Na liście tej znajdują się: Pekao, mBank, Santander, BNP Paribas, Millennium, Alior, ING, Nest, Credit Agricole i Citi Handlowy. Dodane konta klient widzi zarówno w serwisie iPKO, jak i aplikacji IKO.

Dzięki wykorzystaniu otwartej bankowości klienci PKO mogą także łatwiej wymieniać waluty w kantorze internetowym. Wymienione waluty można bez problemu przekazać na wybrane konto w innym banku, nie ponosząc za to opłat.

Przeczytajcie także: Blik trafi na Słowację

Open banking pozwala również ograniczyć formalności w trakcie składania wniosku o pożyczkę gotówkową, kartę kredytową czy limit odnawialny. Użytkownik może bowiem łatwo wskazać konto z innego banku, na które otrzymuje wynagrodzenie, aby bank mógł skorzystać z jego historii podczas rozpatrywania wniosku.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies