Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kantor walutowy w IKO. Z usługi skorzystają także osoby, które nie mają konta w PKO BP

W najnowszej wersji IKO do aplikacji można dodać konta walutowe prowadzone w innych bankach

PKO BP poinformował o aktualizacji IKO i kilku nowych rozwiązaniach, które przy okazji pojawiły się w tej aplikacji. Jedno z nich dotyczy klientów, którzy nie posiadają w tym banku rachunku walutowego – będą mogli skorzystać w IKO z kantoru walutowego.

Przeczytajcie także: Provema na liście ostrzeżeń publicznych

Klient używający najnowszej wersji IKO bez konta po przejściu do zakładki "Więcej" i wybraniu opcji "Kantor", może dodać konto z innego banku i kupować walutę, płacąc Blikiem. Możliwe będzie też śledzenie kursów walut. Za sprawą otwartej bankowości klient może także sprawdzić szczegóły i historię transakcji na swoich kontach walutowych w innych bankach.

Kolejna nowość to prezentowanie w IKO wysokości opłat lub prowizji za wykonanie danej transakcji przed jej zatwierdzeniem. Informacja "Opłata za przelew" pojawi się po uzupełnieniu wszystkich danych: numeru konta odbiorcy, tytułu oraz kwoty. Klient zobaczy opłatę przy przelewach zwykłych, zdefiniowanych, własnych oraz podatkowych. Będzie ona widoczna także na ekranie podsumowania przelewu.

Przeczytajcie także: IdoSell wprowadza PayPal Checkout

Listę zmian zamyka nowinka w ubezpieczeniach. Klienci, którzy online i na raty zakupili ubezpieczenie komunikacyjne w PKO BP, znajdą w IKO podgląd harmonogramu spłat. Informacja zawiera datę spłaty, liczbę rat oraz ich wysokość. Harmonogram będzie widoczny, gdy użytkownik otworzy zakładkę "Moje produkty", potem wybierze "Ubezpieczenia", "Ubezpieczenia komunikacyjne" i aktywną polisę.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies