Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
CUK będzie sprzedawał polisy na życie dla uczestników ruchu drogowego. Produkt powstał we współpracy z Aegonem

Polisę będzie można kupić zarówno online, jak i telefonicznie czy u agenta, ale tylko za pośrednictwem CUK-u. To pierwsze z ubezpieczeń, które multiagencja zaoferuje w ramach swojej autorskiej linii produktowej

Multiagencja CUK postanowiła uruchomić swoją autorską linię produktową Bezpieczni z CUK, w ramach której będzie oferować produkty stworzone we współpracy z ubezpieczycielami do wyłącznej sprzedaży przez CUK. Pierwszym produktem z tej linii jest ubezpieczenie na życie Bezpieczni w drodze, przygotowane wspólnie z Aegonem.

Przeczytajcie także: Ubezpieczyciele zyskają nowe narzędzie AI do walki z fraudami

To ubezpieczenie, które ma na celu ochronę życia i zdrowia oraz pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Jest skierowane do osób posiadających polisy komunikacyjne oraz tych, których życie zawodowe lub prywatne jest związane z przemieszczaniem się różnymi środkami transportu. Klient jest chroniony zarówno jako kierowca, jak i pasażer, pieszy, rowerzysta czy podróżujący środkami komunikacji publicznej. Wyróżnikami produktu są wysokie sumy ubezpieczenia, które w przypadku zgonu lub niezdolności do pracy sięgają 0,5 mln zł, świadczenia medyczne za pobyt w szpitalu do 1 tys. zł dziennie, a w pakiecie assistance w wersji premium zaferowano m.in. transport medyczny i rehabilitację.

Przeczytajcie także: PIU i ZBP pracują nad dobrymi praktykami w zakresie bancassurance

Polisę można kupić online, telefonicznie oraz w placówkach dystrybutora. Ma to zajmować nie więcej niż kilka minut i nie wymagać złożenia fizycznego podpisu – klient potwierdza umowę SMS-em. Wniosek składany jest w systemach CUK – agencyjnym lub online’owym – i poprzez API trafia do Aegonu. – Bezpieczni w drodze pokazuje nowe podejście do produktu życiowego, który w powszechnej świadomości pośredników i klientów kojarzy się ze skomplikowanymi procesami. Nasz produkt dzięki uproszczonej konstrukcji i konkurencyjnej cenie doskonale nadaje się do wiązanej sprzedaży wraz z polisą komunikacyjną – mówi Jan Zimowicz, członek zarządu Aegonu.

Po Bezpiecznych w drodze CUK planuje zaoferować kolejne produkty autorskie. – Projekt dedykowanych polis będziemy konsekwentnie rozwijać, sięgając do kolejnych obszarów ryzyk – zapowiada Jacek Byliński, prezes CUK Ubezpieczenia.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies