Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w aplikacji CA24 Mobile. Klienci mogą korzystać z kantoru walutowego

Rozwiązanie działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Bank nie pobiera prowizji od transakcji

Credit Agricole poinformował o uruchomieniu nowej usługi w aplikacji CA24 Mobile – pojawił się w niej kantor walutowy. Z rozwiązania mogą korzystać klienci indywidualni oraz firmowi. Użytkownik może samodzielnie utworzyć w apce rachunek walutowy, by móc wymieniać środki. Narzędzie działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Przeczytajcie także: Link4 wprowadza wideoinspekcję przy zakupie polisy AC

Bank wyjaśnia, że klient może się dostać do kantoru z kilku miejsc w aplikacji, np. z sekcji Pieniądze czy Płatności, ale też z konta walutowego. Aby móc korzystać z usługi, należy zaakceptować jej regulamin i wybrać opcję "wymień waluty". Można wskazać jedną z kilku par w tym dolary i złotówki, euro i złotówki, funty i złotówki, ale też np. funty i dolary.

Po wybraniu pary walutowej klient podaje kwotę, którą chce wymienić, i jest mu prezentowane podsumowanie transakcji. Od tego czasu ma 15 sekund na jej zatwierdzenie. Na moment wymiany kurs jest blokowany. Transakcja wymiany jest bezprowizyjna i bank realizuje ją w czasie rzeczywistym – klient od razu widzi kupioną walutę na swoim rachunku i może jej używać. Użytkownik może też śledzić zmianę kursów walut w ostatnich miesiącach i przejrzeć swoje dotychczasowe transakcje.

Przeczytajcie także: Warta usprawnia potwierdzanie tożsamości

CA24 Mobile to nowa aplikacja, którą Credit Agricole udostępnił wiosną 2022 roku. Znalazły się w niej m.in. usługa umożliwiająca otwieranie i aktywowanie rachunków osobistych, płatności mobilne Blik wraz z możliwością przesyłania pieniędzy na numer telefonu odbiorcy czy mobilna autoryzacja do zatwierdzania operacji internetowych. Jesienią bank wprowadził do apki moduł umożliwiający podgląd funduszy inwestycyjnych, a także nabywanie, zamianę i umarzanie jednostek uczestnictwa TFI. Jednocześnie instytucja wyłączyła ostatecznie starą aplikację mobilną.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies