Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole wyłącza ostatecznie starą aplikację mobilną. Będzie dostępna tylko do końca miesiąca

Jeśli przed końcem listopada nie aktywujecie nowej aplikacji Credit Agricole, możecie stracić dostęp do konta na smartfonie

Bank Credit Agricole podał, że zbliża się termin całkowitego wyłączenia jego aplikacji mobilnej pierwszej generacji. CA24 Mobile będzie dostępna tylko do końca listopada bieżącego roku, a następnie zostanie zamknięta. Bank zachęca więc klientów, którzy jeszcze korzystają z tego rozwiązania, do tego, aby zainstalowali i aktywowali nową aplikację o nazwie CA24 Mobile – pełna korzyści.

Przeczytajcie także: Będzie nowa aplikacja Credit Agricole

Przypomnę, że ta nowa aplikacja jest dostępna od wiosny bieżącego roku. Bank, wdrażając ją, deklarował, że będzie miała więcej przydatnych funkcji niż jej poprzedniczka. Od samego początku znalazły się w niej zatem m.in. usługa umożliwiająca otwieranie i aktywowanie rachunków osobistych, płatności mobilne Blik wraz z możliwością przesyłania pieniędzy na numer telefonu odbiorcy, mobilną autoryzację do zatwierdzania operacji internetowych itd. Więcej na ten temat w tekście Credit Agricole wdraża aplikację kolejnej generacji. Wśród nowych funkcji znajdzie się m.in. prośba o przelew Blik oraz płatności za autostrady.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja CA już do pobrania

Jeżeli zaś chodzi o aplikację Credit Agricole pierwszej generacji to została ona już wycofana z marketów z apkami i nie można jej pobrać i zainstalować. 12 listopada stracą do niej dostęp użytkownicy starszych urządzeń mobilnych marki Apple, m.in. iPhone 5c, 5 i starszych oraz iPad 4s i starszych. 30 listopada aplikacja zostanie całkowicie wyłączona dla wszystkich użytkowników. Nie będzie można się do niej zalogować ani wykonać żadnej operacji.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies