Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa bankowość mobilna Credit Agricole. Do aplikacji trafiły fundusze inwestycyjne

Credit Agricole jest kolejnym bankiem, który umożliwia inwestowanie w fundusze za pośrednictwem aplikacji. Wcześniej taką opcję zyskali klienci np. mBanku, Pekao czy PKO BP

W marketach App Store oraz Google Play dostępna jest już aktualizacja aplikacji mobilnej CA24 Mobile – Pełna korzyści, która zawiera kilka interesujących funkcji. Wydaje mi się, że najważniejszą z nich jest moduł umożliwiający podgląd funduszy inwestycyjnych, a także nabywanie, zamianę i umarzanie jednostek uczestnictwa TFI. Niestety, oferta ograniczona jest jedynie do funduszy Amundi TFI.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wkrótce wyłączy aplikację mobilną

Credit Agricole wprowadzając fundusze do aplikacji dołącza do kilku instytucji, które już wcześniej udostępniły tego typu ofertę. Wśród nich można znaleźć m.in. mBank, Pekao czy PKO BP. Choć należy pamiętać, że możliwość inwestowania w jednostki TFI za pośrednictwem bankowości mobilnej wciąż nie jest standardem.

Jeśli zaś chodzi o inne nowości w apce Credit Agricole, które pojawiają się wraz z ostatnią aktualizacją, to są to: ukraińska wersja językowa, możliwość zlecania przelewów walutowych, zarządzanie tzw. autospłatą na rachunku karty kredytowej oraz podgląd i zarządzanie CAsaverem. To funkcja umożliwiająca zaokrąglanie transakcji np. do pełnych złotych i odkładanie na specjalnym rachunku oszczędnościowym końcówek.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wprowadza nową usługę

Warto przypomnieć, że CA Mobile – Pełna korzyści to aplikacja Credit Agricole drugiej generacji, wdrożona wiosną bieżącego roku. Dotychczasowa, stara apka jest stopniowo wyłączana przez bank. Już od jakiegoś czasu nie można jej pobrać. Natomiast klienci, którzy zainstalowali ją wcześniej, wciąż mogą z niej korzystać. Ale już niedługo, bo tylko do końca listopada. Później zostanie ostatecznie wyłączona. Więcej na ten temat w tekście Credit Agricole wyłącza ostatecznie starą aplikację mobilną. Będzie dostępna tylko do końca miesiąca.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies