Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Warta poszerza zakres swoich ubezpieczeń mieszkaniowych. Upraszcza też formularz kalkulacyjny

Formularz skrócono, dzięki czemu proces wyliczenia składki ma się trwać nie dłużej niż 30 sekund

Warta wprowadziła dziś nowości w zakresie polis mieszkaniowych. Ubezpieczyciel poinformował swoich agentów o poszerzeniu zakresu ubezpieczenia, a także o uproszczeniu ścieżki sprzedaży.

Przeczytajcie także: PZU poprawi swoje strony internetowe

Do wykonania kalkulacji klient będzie musiał podać znacznie mniej danych niż dotychczas. Formularz skrócono o połowę, a ubezpieczyciel zapewnia, że cały proces wyliczenia składki może się zamknąć w 30 sekundach. Dodatkową zaletą mają być czytelniej skomponowane wydruki kalkulacji, prezentujące dostępne warianty oferty.

Wprowadzono też szereg zmian w zakresie polis. Nowa oferta ubezpieczeń mieszkań i domów obejmuje m.in. wózki i rowery na wypadek kradzieży z włamaniem z pomieszczeń wspólnych, meble ogrodowe na balkonie, tarasie czy loggii, a także rzeczy przechowywane w piwnicy (do wartości 50 proc. sumy ubezpieczenia ruchomości domowych). Ochrona obejmie również stacjonarne stacje ładowania pojazdów elektrycznych będące w wyłącznym użytkowaniu ubezpieczonego.

Przeczytajcie także: PKO wycofuje swoją porównywarkę ubezpieczeń z IKO i iPKO

Ujednolicono także pakiety korzyści, czyli dodatkowe zakresy ochrony, w dwóch dostępnych wariantach ubezpieczenia (Warta Dom i Warta Dom Komfort), różnicując je jedynie limitami. Na listę przedmiotów objętych dodatkową ochroną już w podstawie trafiły m.in. rower poza domem i rzeczy, które klient ma przy sobie, na wypadek rabunku, rzeczy gości w miejscu ubezpieczenia, a także sprzęt komputerowy do pracy zdalnej, przekazany przez pracodawcę lub wykorzystywany w prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej.

Podniesiono również limity na wyłudzenie gotówki w wyniku oszustwa np. tzw. metodą na wnuczka. W przypadku Warta Dom jest to do 25 tys. zł, a Warta Dom Komfort – do 50 tys. zł. Poszerzono także zakres ochrony w ubezpieczeniu OC w życiu prywatnym oraz wprowadzono automatyzm w obejmowaniu wszystkich domowników ubezpieczeniem NNW – bez konieczności wskazywania ich liczby i numerów PESEL.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies