Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Raiffeisen Digital Bank zaoferuje darmowy rachunek z kartą Visa Gold. Już możecie zapisać się na listę oczekujących

Raiffeisen Digital Bank opublikował wykaz opłat nowego rachunku. Większość usług związanych z kontem, przynajmniej na początku, będzie bezpłatna

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, na stronie Raiffeisen Digital Bank, kierowanej do klientów z Polski, pojawiły się informacje na temat oferty rachunków osobistych. I rzeczywiście, można je już tam znaleźć. Można też zapisać się na listę oczekujących na udostępnienie kont, dzięki czemu znajdziecie się wśród pierwszych osób, które z rachunku RDB będą mogły korzystać.

Przeczytajcie także: Będą nowości w ofercie Raiffeisen Digital Bank

RDB opublikował także listę najważniejszych opłat oraz cech swojej nowej oferty. Wynika z nich, że rachunki będą miały polski numer IBAN. Założenie i prowadzenie konta będzie bezpłatne, podobnie jak zlecanie przelewów. Rachunkiem będzie można zarządzać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Nie ma mowy o internetowym serwisie transakcyjnym, co prowadzi mnie do wniosku, że przynajmniej na początku może go nie być.

Do rachunku będzie można wyrobić bezpłatnie debetową kartę Visa Gold. Ale wygląda na to, że będzie dostępna wyłącznie wirtualna karta – nie ma informacji na temat możliwości zamówienia plastiku. Kartę będzie można dodać do wirtualnego portfela Google Wallet i za pomocą Google Pay płacić w sklepach stacjonarnych oraz wyjmować pieniądze ze zbliżeniowych bankomatów (o Apple Pay na razie się nie wspomina). Transakcje gotówkowe w bankomatach, zarówno na terenie Polski jak i Europy mają być bezpłatne.

Przeczytajcie także: RDB uruchomił już aplikację mobilną na Androida

Raiffeisen Digital Bank to instytucja, która na polski rynek zawitała jesienią 2021 r. Austriacki bank wrócił z ofertą dla klientów indywidualnych po kilku latach nieobecności (wcześniej zdecydował się sprzedać swój tutejszy biznes do BNP Paribas). Początkowo RDB zaoferował jedynie pożyczki dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Natomiast jesienią ubiegłego roku bank zapowiedział, że zamierza zaoferować pełen pakiet usług włącznie z rachunkami i kartami. Więcej na ten temat w tekście Raiffeisen z impetem wraca na polski rynek. Zaoferuje rachunki i karty debetowe.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies