Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości w ofercie Raiffeisen Digital Bank. Zmiany w aplikacji, sprzedaż przez pośredników i być może przez stronę internetową

Obecnie o pożyczkę w RDB można starać się wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej

Raiffeisen Digital Bank (marka austriackiego Raiffeisen Centrobank AG) wprowadza nowości w swojej ofercie na polskim rynku. W marketach App Store oraz Google Play pojawiła się właśnie aktualizacja aplikacji mobilnej tej instytucji, dzięki której można składać wnioski o kredyty z okresem spłaty na 10 lat (to dwa razy dłużej niż dotychczas). Z informacji cashless.pl wynika zaś, że wkrótce znacznie zwiększona ma być także maksymalna kwota kredytu, o jaki można ubiegać się w RDB (obecnie to 100 tys. zł).

Przeczytajcie także: Unilink wprowadził płatności UniPay

Wkrótce austriacki bank ma zamiar wprowadzić kolejne nowości w Polsce. – Weszliśmy na rynek z pożyczką gotówkową, ale chcemy naszą ofertę wzbogacać i rozwijać. Będziemy także poprawiać aplikację mobilną oraz wchodzić w nowe kanały sprzedaży – mówi serwisowi cashless.pl Kamil Niewiatowski, szef RDB na Polskę. Dodaje, że po rozszerzeniu oferty kredytowej kierowana przez niego instytucja zamierza także otworzyć nowy kanał sprzedaży, a więc rozpocząć współpracę z pośrednikami.

Instytucja ma też pracować nad poprawą wygody korzystania z aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. – Mamy pomysł na to, jak jeszcze bardziej skrócić proces składania wniosku o kredyt przez nowego klienta. Pracujemy nad usprawnieniem procesu weryfikacji, aby był jeszcze szybszy, prostszy i wygodniejszy – deklaruje szef RDB w Polsce. Nie zdradza szczegółów. Być może chodzi o uproszczenie sposobu weryfikacji tożsamości klientów.

Przeczytajcie także: Visa chce standardu w płatnościach za ładowanie aut

Zdaniem Niewiatowskiego jest też duża grupa klientów, którzy wolą składać wnioski o pożyczki przez formularz na stronie internetowej. – Analizujemy wprowadzenie takiego rozwiązania – mówi Kamil Niewiatowski. Obecnie o kredyt w RDB można starać się wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. A więcej na temat samego Raiffeisen Digital Banku możecie przeczytać w tekście: Aplikacja Raiffeisen Digital Bank już dostępna na Androida. Umożliwia zaciąganie pożyczek.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies