Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości w ofercie Raiffeisen Digital Bank. Zmiany w aplikacji, sprzedaż przez pośredników i być może przez stronę internetową

Obecnie o pożyczkę w RDB można starać się wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej

Raiffeisen Digital Bank (marka austriackiego Raiffeisen Centrobank AG) wprowadza nowości w swojej ofercie na polskim rynku. W marketach App Store oraz Google Play pojawiła się właśnie aktualizacja aplikacji mobilnej tej instytucji, dzięki której można składać wnioski o kredyty z okresem spłaty na 10 lat (to dwa razy dłużej niż dotychczas). Z informacji cashless.pl wynika zaś, że wkrótce znacznie zwiększona ma być także maksymalna kwota kredytu, o jaki można ubiegać się w RDB (obecnie to 100 tys. zł).

Przeczytajcie także: Unilink wprowadził płatności UniPay

Wkrótce austriacki bank ma zamiar wprowadzić kolejne nowości w Polsce. – Weszliśmy na rynek z pożyczką gotówkową, ale chcemy naszą ofertę wzbogacać i rozwijać. Będziemy także poprawiać aplikację mobilną oraz wchodzić w nowe kanały sprzedaży – mówi serwisowi cashless.pl Kamil Niewiatowski, szef RDB na Polskę. Dodaje, że po rozszerzeniu oferty kredytowej kierowana przez niego instytucja zamierza także otworzyć nowy kanał sprzedaży, a więc rozpocząć współpracę z pośrednikami.

Instytucja ma też pracować nad poprawą wygody korzystania z aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. – Mamy pomysł na to, jak jeszcze bardziej skrócić proces składania wniosku o kredyt przez nowego klienta. Pracujemy nad usprawnieniem procesu weryfikacji, aby był jeszcze szybszy, prostszy i wygodniejszy – deklaruje szef RDB w Polsce. Nie zdradza szczegółów. Być może chodzi o uproszczenie sposobu weryfikacji tożsamości klientów.

Przeczytajcie także: Visa chce standardu w płatnościach za ładowanie aut

Zdaniem Niewiatowskiego jest też duża grupa klientów, którzy wolą składać wnioski o pożyczki przez formularz na stronie internetowej. – Analizujemy wprowadzenie takiego rozwiązania – mówi Kamil Niewiatowski. Obecnie o kredyt w RDB można starać się wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. A więcej na temat samego Raiffeisen Digital Banku możecie przeczytać w tekście: Aplikacja Raiffeisen Digital Bank już dostępna na Androida. Umożliwia zaciąganie pożyczek.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies