Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Ogłoszenie wyników już w przyszłym tygodniu

Zdobywczynię tytułu najbardziej wpływowej kobiety branży płatniczej 2023 ogłosimy 9 marca podczas wydarzenia z cyklu Cashless Club

Ranking najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej 2023 to już piąta edycja tego projektu. Jego celem niezmiennie jest promowanie równouprawnienia zawodowego płci oraz zwiększanie różnorodności w sektorze, powszechnie uznawanym za bardziej męski. Ogłoszeniu wyników rankingu towarzyszyć będzie także publikacja listy wschodzących gwiazd, czyli pań z mniejszym doświadczeniem w płatnościach, ale reprezentujących duży potencjał wywierania na nie wpływu w najbliższej przyszłości.

Przeczytajcie także: mPay zaoferuje klientom karty płatnicze

Przypomnę, że zgodnie z zasadami rankingu kandydatki są zgłaszane przez Kapitułę, złożoną z kilkudziesięciu osób, w tym laureatek poprzednich edycji rankingu oraz ekspertek i ekspertów zaproszonych przez cashless.pl. Następnie prezydium Kapituły, weryfikuje zgłoszenia, a później Kapituła przeprowadza anonimowe głosowanie. Tytuł najbardziej wpływowej kobiety branży płatniczej trafia do tej, która zbierze najwięcej głosów.

Natomiast na liście wschodzących gwiazd znajdują się wszystkie kandydatki, które zostały zgłoszone przez Kapitułę i które przeszły weryfikację przez prezydium Kapituły. Listę wschodzących gwiazd opublikujemy w porządku alfabetycznym.

Jak wspomniałem, tegoroczny ranking to już piąta edycja projektu. W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę (ok. 60) zgłoszeń, co świadczyć może o tym, że działania na rzecz zwiększenia różnorodności branży płatniczej w Polsce przynoszą pozytywne efekty.

Przeczytajcie także: Zgłoście się na Mapę polskiego fintechu 2023

Ranking oraz lista wschodzących gwiazd znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać ze strony cashless.pl wkrótce po premierze w trakcie Cashless Club. Partnerami głównymi rankingu, najbliższego Cashless Club oraz raportu zostały firmy Mastercard i Visa. Partnerem merytorycznym została fundacja Polska Bezgotówkowa, a partnerem wspierającym – firma TAG Systems.

Przypomnę, że w poprzednich edycjach projektu tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej zdobywały Joanna Erdman (mBank i fundacja Polska Bezgotówkowa), Joanna Seklecka (eService) i Grażyna Ciurzyńska (fundacja Polska Bezgotówkowa). A tytuł wchodzącej gwiazdy przypadł m.in. Magdalenie Kubisie (Polski Standard Płatniczy), Darii Auguścik (Mastercard) i Joannie Genςkan (Visa).

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies