Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut zaprasza do testów nowej usługi. Fintech wprowadzi wspólne konta

Rachunki najpewniej będą mogli współdzielić nie tylko członkowie rodziny, ale też znajomi czy współlokatorzy

Jak doniósł jeden z czytelników serwisu cashless.pl, Revolut prowadzi testy nowej usługi – współdzielonych kont. Fintech zachęca do zapisania się na liście oczekujących na to rozwiązanie i sprawdzenia na wczesnym etapie, jak będzie wyglądał przyszły produkt.

Przeczytajcie także: Lemonade nawiązuje współpracę z BNP Paribas Cardif

Wspólne konta nie są sprawdzane jedynie w Polsce. Niedawno o cichych testach informował serwis independent.ie – także i w tym przypadku zaproszenia do zapoznania się z usługą dotarły do grupy wybranych klientów. Revolut nie podaje szczegółów tego narzędzia, ale wiadomo już, że korzystanie z jednego rachunku nie będzie ograniczone np. do małżonków – równie dobrze mogą z niego korzystać współlokatorzy, rodzeństwo czy znajomi. Tak przynajmniej wygląda to w fazie testów.

Brytyjski fintech najwyraźniej szykuje większy pakiet nowości. Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że firma poszerzy listę planów, z których mogą korzystać klienci. Wiosną w jego ofercie pojawi się konto Ultra, które ma być jego najdroższą propozycją. Początkowo produkt ma się pojawić w Wielkiej Brytanii. Na klientów korzystających z tej propozycji czekać mają benefity m.in. w zakresie podróżowania czy inwestowania.

Przeczytajcie także: Takto Finanse kończy działalność pożyczkową w Polsce

Jedną z ostatnich przedstawionych przez Revoluta nowości jest staking, czyli opcja przechowywania w portfelach kryptowalutowych aktywów, które mają zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie sieci blockchain. Aby skłonić posiadaczy kryptowalut do ich zablokowania, obiecuje im się nagrodę. Nowe rozwiązanie na razie obejmuje kilka rodzajów tokenów: Ethereum, Tezos, Cardano oraz Polkadot.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies