Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Planet Pay wprowadza nowy terminal z kasą fiskalną, przeznaczony dla operatorów myjni samochodowych

Nowy w ofercie Planet Pay produkt wprowadzono przy współpracy z Elzabem i APDU

Biuro prasowe Planet Pay informuje o nowym produkcie w ofercie tej firmy, przeznaczonym dla operatorów myjni samochodowych. Przypomnę, że od 1 lutego bieżącego roku są zobowiązani do fiskalizacji przychodów. Nie muszą jednak tego robić za pośrednictwem tradycyjnych kas sprzętowych. Mogą korzystać z kas wirtualnych. I właśnie rozwiązanie, będące połączeniem bezobsługowego terminala płatniczego i wirtualnej kasy, zaproponowała firma Planet Pay.

Przeczytajcie także: PKO BP zmienia ofertę i podnosi opłaty oraz prowizje

Bazą nowego produktu jest terminal Newland U1000. To urządzenie przeznaczone do instalacji w różnych automatach. Firma Planet Pay zaoferowała je po raz pierwszy w parkomatach w strefie płatnego parkowania w Katowicach. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście Planet Pay wchodzi w automaty. Pierwsze terminale Newland już działają w katowickich parkomatach.

Teraz, przy współpracy z firmami Elzab i APDU, terminal Newland U1000 został dodatkowo połączony z wirtualną kasą fiskalną. Urządzenie umożliwia realizację transakcji kartami Visa i Mastercard oraz Blikiem, a także fiskalizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Planet Pay pozwala na zakup urządzenia albo dzierżawę w miesięcznym abonamencie.

Przeczytajcie także: Zgłoście swoją firmę do Mapy polskiego fintechu 2023

Co ciekawe zaanonsowane właśnie rozwiązanie wprowadzone do oferty przez Planet Pay to już drugi na polskim rynku terminal płatniczy z wirtualną kasą fiskalną od Elzabu. Na początku stycznia bieżącego roku w serwisie cashless.pl pisaliśmy już o podobnym rozwiązaniu wprowadzonym przez Polskie ePłatności i izraelskiego producenta terminali płatniczych – OTI. Więcej na ten temat w tekście Elzab i OTI wprowadzają terminal płatniczy z wirtualną kasą fiskalną. Pomoże myjniom automatycznym.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies