Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Serduszka WOŚP w nowej odsłonie. Fundacja oferuje kolekcjonerom NFT

W inicjatywę Orkiestry kolejny raz włączą się m.in. Euronet oraz PKO BP

Kolejne firmy z branży finansowej informują o udziale w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 stycznia. W wydarzenie po raz ósmy włączy się m.in. operator bankomatów i wpłatomatów – firma Euronet. Przygotowana przez nią specjalna strefa na Placu Defilad w Warszawie będzie zawierała maszyny ułatwiające szybki przelew środków.

Przeczytajcie także: Nest Bank z nową usługą dla firm

Podczas finałowego weekendu firma udostępni klientom opcję wpłat na konto WOŚP bezpośrednio z ekranu powitalnego swoich urządzeń. Ma to przyspieszyć proces przekazywania środków i zachęcić do udziału w akcji. Jednocześnie podmiot zaznacza, że wpłaty środków na konto WOŚP są możliwe przez cały rok. Każdy darczyńca może przekazać na ten cel od 1 do 500 zł, a Euronet nie pobierze opłat ani prowizji od wpłaconej kwoty.

Swoje wsparcie dla wydarzenia zapowiedział także największy rodzimy bank. PKO BP nie będzie pobierał prowizji i opłat od wpłat gotówkowych i standardowych przelewów na rachunek WOŚP od 29 stycznia do 31 marca br. Dotyczy to przelewów z kont prywatnych i firmowych oraz wpłat gotówki w oddziałach i agencjach instytucji.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja do zakupu i obsługi polis

Sama fundacja wprowadziła zaś nowość w postaci cyfrowych serduszek, które mają zainteresować kolekcjonerów lubiących nowinki. Serduszka NFT podzielono na dwie kategorie. Zwykłe tokeny można kupić za 31 zł (lub więcej), do wyboru jest 10 wzorów. Przewidziano też serię 31 kolekcjonerskich serduszek NFT – w tym przypadku kwota wywoławcza wynosi 599 zł. Więcej informacji na temat tego projektu znajdziecie pod tym adresem.

Z serwisu cashless.pl mogliście już dowiedzieć się, że w akcję kolejny raz włączyły się m.in. Mastercard, który umożliwił zakładanie eSkarbonek i wsparcie przy pomocy Twittera, mBank zachęcający do wsparcia fundacji użytkowników swojej aplikacji mobilnej czy PolCard (Fiserv), który we współpracy z mBankiem przekazuje specjalnie oznaczone terminale płatnicze dla wolontariuszy Orkiestry.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies