Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja Visy. Możecie dostać rabaty i specjalne ceny u partnerów organizacji

To kolejna odsłona akcji zachęcającej klientów do aktywnego korzystania z kart płatniczych

"Spraw sobie cały dzień dobry z Visa!" Pod takim hasłem rozpoczęła się dziś promocja płatności bezgotówkowych kartami. Na uczestników akcji czekają rabaty oraz usługi w specjalnych, niższych cenach u partnerów promocji. Wśród nich znaleźli się: Allegro, sklepy C&A, e-sklep Carrefour, kina Helios i Multikino, Polskie Linie Lotnicze LOT, stacje Shell, kawiarnie SO! COFFEE oraz Telepizza.

Przeczytajcie także: Trwa ekspansja zagranicznych prepaidów

Promocja trwa do 14 czerwca. Aby wziąć w niej udział, powinniście wejść na poświęconą jej stronę internetową nagrody.visa.pl. Tam możecie wybrać interesującą Was ofertę i wygenerować specjalny kod. Kod możecie też uzyskać wysyłając SMS-a na podany na stronie numer telefonu. Następnie udając się do wybranego partnera promocji należy okazać kod i zapłacić za produkt lub usługę kartą Visy.

– W odróżnieniu od poprzednich promocji tego typu zdecydowaliśmy się na niewielką zmianę w mechanice – teraz konsument w pierwszej kolejności wybiera interesującą go ofertę, a płatności kartą Visa dokonuje dopiero w momencie, w którym ją realizuje. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie spodoba się klientom – mówi Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Visa Europe.

Przeczytajcie także: Będzie łatwiej o kredytówkę w smartfonie

W ramach promocji "Spraw sobie cały dzień dobry z Visa!" dostępne są następujące oferty: bilety za 13 zł do kin sieci Helios i Multikino na filmy 2D, 25 proc. rabatu na dowolny produkt w sklepach stacjonarnych sieci C&A, darmowa dostawa zakupów oraz voucher rabatowy na 25 zł w e-sklepie Carrefour, 10 proc. rabatu na wybrane połączenia lotnicze PLL LOT, 5 zł rabatu na kolejne zakupy w serwisie Allegro dokonane za pomocą aplikacji mobilnej, 15 gr rabatu na litrze benzyny Shell V-Power Nitro+ na stacjach Shell, 20 proc. rabatu na napój w kawiarniach SO! COFFEE, 3 pizze w cenie 1 w sieci Telepizza.

W przeszłości Visa organizowała już podobne promocje. Do aktywnego korzystania ze swoich kart zachęca również poprzez swój program Visa Oferty. W jego ramach uczestnicy otrzymują ofertę dostosowaną do ich zachowań zakupowych.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies