Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wybierzcie z nami najciekawszą kartę i projekt płatniczy roku. Zapraszamy do głosowania w plebiscycie Cashless Pay 2022

Wyniki głosowania przedstawimy podczas styczniowego wydarzenia z cyklu Cashless Breakfast

Redakcja cashless.pl już po raz trzeci organizuje plebiscyt Cashless Pay na najciekawszą kartę i najciekawszy projekt, które pojawiły się na polskim rynku płatniczym w mijającym roku. Do głosowania zapraszamy wszystkich czytelników serwisu. Aby oddać swój głos, należy skorzystać z internetowej ankiety dostępnej tutaj. Czekamy do 15 stycznia 2023 r. do godz. 14.00.

Przeczytajcie także: Plebiscyt Cashless Pay 2021 rozstrzygnięty

Na osoby, które oprócz zagłosowania zdecydują się także uzasadnić swój wybór, czekają nagrody. Autorzy najciekawszych wypowiedzi otrzymają słuchawki douszne Apple AirPods, słuchawki dokanałowe Sony Linkbuds, słuchawki nauszne JBL oraz opaski płatnicze Mi Smart Band 6. O przyznaniu nagród zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną.

Wyniki plebiscytu Cashless Pay 2022 ogłosimy podczas najbliższego, styczniowego Cashless Breakfast. Podczas wydarzenia zaprezentujemy także projekt pt. Panorama Polskich Płatności 2022, która w jednym miejscu gromadzi informacje o wszystkich uczestnikach polskiej branży płatniczej. Zarówno wyniki Cashless Pay 2022 jak i Panorama Polskich Płatności 2022 znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać ze strony cashless.pl.

Przeczytajcie także: Oto 100 największych, polskich firm w branży płatniczej

Jak wspomniałem, tegoroczny plebiscyt to już trzecia edycja projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2020 r. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja nowoczesnych płatności elektronicznych oraz promocja polskiej branży płatniczej, jako jednej z najnowocześniejszej i najbardziej różnorodnej części polskiej gospodarki. To także sposób na docenienie instytucji, które w mijającym roku wprowadziły na rynek najciekawsze nowe produkty i usługi płatnicze. Więcej szczegółów na temat Panoramy Polskich Płatności 2022, Cashless Pay 2022 oraz styczniowego Cashless Breakfast, wkrótce w serwisie cashless.pl.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies