Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polisy wefoxa w ofercie Rankomatu. Insurtech 19. marką ubezpieczeniową dostępną w porównywarce

Obecnie w porównywarce można znaleźć oferty OC od wefoxa, docelowo insurtech ma proponować także AC

Rankomat poinformował o rozszerzeniu oferty dostępnej w porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych. Dziewiętnastą marką w panelu Rankomatu został insurtech wefox.

Przeczytajcie także: PZU porówna zakresy ofert

Obecnie w porównywarce wyświetlać się będą propozycje OC od niemieckiego insurtechu. Docelowo oferta ma zostać poszerzona także o autocasco. Ubezpieczenie można kupić samodzielnie na stronie Rankomatu lub telefonicznie ze wsparciem jednego z 200 agentów porównywarki.

Wefox to niemiecki insurtech z licencją ubezpieczeniową z Liechtensteinu. W Polsce działa jako oddział, a obsługą jego spraw nad Wisłą zajmuje się polska insurtechowa spółka Unext. Firma przede wszystkim stawia na sprzedaż tradycyjną, a jej ambicją jest wykorzystywanie technologii do ułatwiania pracy agentów. Jak widać, nie chce jednak ograniczać sobie dostępu również do klientów bardziej cyfrowych, stąd obecność w porównywarkach – w Rankomacie w ramach świeżo nawiązanej współpracy, a także w KioskuPolis.

Przeczytajcie także: Banki sprzedają mniej ubezpieczeń

Jeśli zaś chodzi o Rankomat, to podmiot sam siebie nazywa multiporównywarką. Daje bowiem klientom możliwość porównania ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych, nieruchomości, życiowych, a także produktów finansowych takich jak kredyty, pożyczki czy konta. Jak zapewnia, oferując dostęp do 19 marek ubezpieczeniowych, daje klientom najszerszy wybór na rynku.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies