Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe metody finansowania dla klientów e-sklepów na platformie Shoper. To efekt współpracy z Comperią

Strony zapewniają, że uruchomienie usługi Comfino jest szybkie i proste

Sklepy korzystające z platformy Shoper mogą zaoferować klientom różne metody finansowania zakupów. To efekt współpracy ze spółką Comperia, operatorem rozwiązania Comfino, które określane jest mianem marketplace’u płatności.

Przeczytajcie także: Alior zapowiada nowy system płatności: Alior Pay

Partnerzy wyjaśniają, że nowe rozwiązanie działa jak wtyczka, którą w prosty sposób mogą wdrażać sklepy internetowe. Po jej uruchomieniu podmioty te zaoferują swoim klientom szereg opcji zapłaty za produkty lub usługi. Mowa o płatnościach odroczonych, ratach (w tym nieoprocentowanych) zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wykorzystanie w projekcie m.in. uczenia maszynowego sprawia, że łatwiej jest dopasować metodę finansowania do konkretnego klienta.

Shoper dostarcza narzędzia do prowadzenia e-sklepów, z których na koniec 2021 roku korzystało 33 tys. firm. Podmiot rozwija swój biznes o dodatkowe usługi, w tym reklamę, logistykę czy wspomniane już płatności.

Przeczytajcie także: Nowe wzory kart od PKO BP

Z kolei Comfino to uruchomiony w 2021 roku pośrednik, dzięki któremu sklepy internetowe (ale też stacjonarne) oraz punkty usługowe nie muszą oddzielnie negocjować warunków dodania nowych form finansowania z bankami, firmami pożyczkowymi czy dostawcami płatności odroczonych. Kilka miesięcy temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że narzędzie to mogą udostępniać swoim klientom sprzedawcy korzystający z platformy PrestaShop.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies