Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu Aulery 2022. Aula Polska chce docenić wyróżniające się startupy, w tym fintechy i insurtechy

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali 14 grudnia

Aula Polska, organizacja wspierająca przedsiębiorczość technologiczną, zaprasza do udziału w konkursie Aulery 2022, w ramach którego chce wyróżnić czołowe polskie startupy z globalnym potencjałem. To już ostatni dzwonek na zgłoszenia – fintechy, insurtechy i inne startupy zainteresowane udziałem mają czas do końca października, by wypełnić formularz na stronie aulery.com.

Przeczytajcie także: Duże zainteresowanie fintechów programem RBL_Start

Liderów wyłoni 50-osobowa komisja złożona z praktyków biznesowych, inwestorów i przedstawicieli mediów, a nagrody zostaną wręczone 14 grudnia podczas uroczystej gali. Tegoroczne wydarzenie będzie już 12 edycją konkursu. Dotychczas nagrody odebrało ponad 40 wyróżniających się młodych firm, w tym m.in. Autenti, Booksy, Beesfund, InFakt czy Telemedi.co. Organizatorzy określają wyróżnienie jako "najmniej mylącą się nagrodę startupową", podkreślając, że spośród wszystkich wyróżnionych w ciągu 12 lat firm, jedynie 4 zakończyły swoją działalność, zaś 10 projektów zakończyło się udanym przejęciem przez znaczącego inwestora.

Przeczytajcie także: Polski fintech Softpos.eu z potężnym właścicielem

Oprócz dorocznej gali, podczas której przyznawane są Aulery, Aula Polska stara się na co dzień wspierać początkujących przedsiębiorców. Organizuje cykliczne spotkania, które są okazją do nauki i wymiany doświadczeń w społeczności startupowej.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies