Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao spersonalizuje komunikaty w PeoPay i Pekao24. Bank chwali się wdrożeniem nowego systemu CRM

Omnibank CRM ma być pierwszym w polskiej bankowości tak kompleksowym wdrożeniem CRM w chmurze publicznej

Bank Pekao zdecydował się na wdrożenie nowego systemu do zarządzania relacjami z klientem (CRM). Za sprawą projektu o nazwie Omnibank CRM bank zamierza udoskonalić komunikację z klientami, tak aby trafiały do nich najbardziej adekwatne i spersonalizowane treści.

Przeczytajcie także: Kolejny terminal androidowy w ofercie Pekao

Nowe narzędzie ma szybko reagować na nowe informacje i wykorzystywać je do prezentowania w aplikacji PeoPay i serwisie transakcyjnym Pekao24 treści dostosowanych do oczekiwań i potrzeb danego klienta. Jednocześnie system ma dbać o to, aby klient nie otrzymywał zbyt wielu komunikatów i nie czuł się przytłoczony zbędnymi ofertami czy informacjami. Te zaś treści, które zostaną skierowane do użytkownika, mają być spersonalizowane i docierać we właściwym czasie.

Przeczytajcie także: Pekao z unikatową kartą Unique

Jeśli chodzi o aspekty technologiczne projektu, Pekao podkreśla, że Omnibank CRM to pierwsze w polskiej bankowości tak kompleksowe wdrożenie CRM w chmurze publicznej. Jak zaznaczono, wprowadzone do systemu algorytmy mają się przez cały czas rozwijać i uczyć, jak dopasować dialog i formę przekazu do odbiorcy. – Rozwiązania chmurowe są motorem rozwoju technologicznego firm. To właśnie dzięki nim innowacje są wprowadzane szybciej, w tak dużej skali i przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa przechowywanych danych – mówi Błażej Szczecki, wiceprezes banku, nadzorujący Pion Technologii i Operacji.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies