Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking 100 największych, polskich firm branży płatniczej. Premiera tegorocznej edycji już wkrótce

Tegoroczny ranking to druga edycja projektu, zapoczątkowanego przez cashless.pl w ubiegłym roku

Zbliża się premiera drugiej edycji rankingu 100 największych, polskich firm branży płatniczej. To pierwszy tego typu projekt na naszym rynku. Zawierać będzie zestawienie instytucji działających w sektorze płatności, uszeregowanych pod kątem przychodów osiągniętych w ubiegłym roku. W raporcie znajdą się także informacje na temat ich wyniku netto, wartości aktywów, kapitałów własnych, dynamiki przychodów, zatrudnienia, itd.

Przeczytajcie także: Oto 100 największych firm polskiej branży płatniczej

W rankingu znajdą się spółki prawa handlowego zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym i posiadające licencję krajowej instytucji płatniczej czy wpis w rejestrze małych instytucji płatniczych, ale nie tylko. Listę uzupełnimy także o inne podmioty, funkcjonujące w szeroko pojętej branży płatniczej, które mogą świadczyć swoje usługi zgodnie z prawem bez licencji. W naszym zestawieniu znajdą się więc operatorzy terminali płatniczych, integratorzy płatności internetowych, firmy obsługujące przelewy i przekazy, kantory internetowe, operatorzy płatności mobilnych, zdalnych, itd.

Przeczytajcie także: Oto ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce

Ranking 100 największych, polskich firm branży płatniczej to projekt cykliczny. Jego pierwsza edycja ukazała się w ubiegłym roku i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem w środowisku płatniczym i szerzej – finansowym. Analizując dane zawarte w rankingu, można ocenić sytuację ekonomiczną poszczególnych podmiotów, jak i całej branży, a także wyciągać wnioski na temat tempa rozwoju polskiej branży płatniczej. Dane, na podstawie których powstaje ranking, czerpiemy przede wszystkim z raportów finansowych poszczególnych instytucji. Uzupełniamy je informacjami uzyskanymi bezpośrednio z firm, których dotyczą.

Raport z drugą edycją rankingu 100 największych, polskich firm branży płatniczej zostanie opublikowany w grudniu. Będzie się można z nim zapoznać na stronie cashless.pl.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies