Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zen nawiązał współpracę z Binance. Doładowanie konta kryptowalutowego ma być łatwiejsze i tańsze

Strony przekonują, że znikają koszty przewalutowania, a pieniądze na rachunku krypto pojawiają się ekspresowo

Fintech Zen nawiązał współpracę z Binance, czyli giełdą kryptowalut. W efekcie konto w tej ostatniej będzie można zasilić bezpośrednio w czterech walutach naszego regionu: złotówkami, czeskimi koronami, węgierskimi forintami i rumuńskimi lejami.

Przeczytajcie także: Allegro rozszerza opcje płatnego zwrotu zakupów

Nowe partnerstwo ma rozwiązywać kilka problemów, z jakimi mogą się zmagać osoby handlujące kryptowalutami w tej części Europy. Przede wszystkim znikają koszty przewalutowania, gdy konta doładowywane są mniej popularnymi walutami (w transakcjach tego typu dominują dolar czy euro). Oznacza to nie tylko oszczędność środków, ale też czasu – proces doładowywania rachunku w Binance ma się odbywać ekspresowo.

Partnerzy wyjaśniają, że nowa opcja jest dostępna bezpośrednio na stronie Binance. Użytkownicy, którzy wybiorą płatność z Zen.com, powinni zobaczyć swoje środki na koncie w ciągu kilku sekund. Doładowanie przeprowadzone tą metodą nie jest wliczane w limity obowiązujące dla użytkowników aplikacji Zen.

Przeczytajcie także: Mastercard z pakietem usług Crypto Secure

Na koniec warto przypomnieć, że Zen wprowadził niedawno zmiany w cenniku. Nowością jest plan Free dla osób, które rzadko korzystają z usług fintechu. Użytkownicy apki mogą też zamawiać wirtualną kartę Zen Mastercard z funkcją moneyback. Dzięki niej za każdy zakup online klient otrzymuje zwrot pieniędzy: 0,5 proc. Zmiany dotknęły też uczestników planów Gold oraz Premium, o czym więcej przeczytacie w tym tekście.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies