Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zen zapowiada zmiany w cenniku i wprowadza nowy plan taryfowy

Okazjonalnym klientom fintech proponuje plan Free. Użytkownicy Gold i Platinum zapłacą więcej, ale będą mogli korzystać z karty z moneybackiem

Wywodzący się z Polski fintech Zen poinformował o zmianach w cenniku. Nowością będzie plan Free dla osób, które korzystają okazjonalnie z tej aplikacji. Jak sama nazwa wskazuje, plan ten nie zawiera miesięcznej opłaty subskrypcyjnej. Klient musi się jednak liczyć z opłatami za poszczególne usługi. Pakiet pojawi się w ofercie 10 października.

Przeczytajcie także: PZU usprawnia wycenę szkód w ruchomościach domowych

Za otwarcie konta Free klient nie zapłaci, podobnie jest z kartą wirtualną (koszt każdej kolejnej to 5 euro) oraz przelewami wewnętrznymi. W przypadku wypłat z bankomatów zostanie pobrana prowizja w wysokości 1,5 proc., a opłata za wymianę walut wynosi 0,5 proc.

Od 10 października użytkownicy apki będą też mogli zamawiać wirtualną kartę Zen Mastercard z funkcją moneyback. Dzięki niej za każdy zakup online klient otrzyma zwrot pieniędzy: 0,5 proc. Powinni się tym zainteresować uczestnicy planu Gold, ponieważ czekają ich zmiany w cenniku. Chociaż opłata miesięczna spadnie do 4 zł, to pojawią się dodatkowe opłaty za transakcje. Nowy cennik będzie obowiązywał od 27 listopada.

Przeczytajcie także: Comfino otwiera się na sklepy stacjonarne

W tym samym czasie zmienią się także warunki dla planu Platinum. Opłata miesięczna wyniesie 30 zł (wcześniej blisko 5 euro). W tej cenie użytkownik może liczyć na nieograniczone darmowe doładowania i wymianę walut oraz 1 proc. zwrotu pieniędzy dzięki wspomnianej karcie Zen Mastercard. Wciąż jednak należy się liczyć z opłatami za niektóre usługi, dotyczy to m.in. przelewów SWIFT, transferu kryptowalut czy wypłat z bankomatów powyżej kwoty 800 euro.

Szczegóły nowego cennika znajdziecie pod tym adresem. Firma tłumaczy te zmiany nowymi warunkami rynkowymi.

Na koniec warto przypomnieć, że Zen działa na litewskiej licencji i oferuje rachunki zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Firmy mogą też korzystać z bramki płatniczej, karty oraz zestawu usług ułatwiających funkcjonowanie na rynku.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies