Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ITCARD rozpoczął współpracę z Credit Agricole. Będzie obsługiwał bankomaty banku i nie tylko

Właściciel sieci bankomatów Planet Cash już rozpoczął wymianę urządzeń, które wcześniej obsługiwane były przez Euronet

Credit Agricole został kolejnym bankiem, którego bankomaty i wpłatomaty będzie obsługiwać ITCARD, właściciel sieci Planet Cash. Na mocy zawartej między tymi podmiotami umowy operator ma także zainstalować nowe urządzenia w placówkach banku. Łącznie będą to 433 maszyny. Wcześniej francuski bank współpracował w tym obszarze z Euronetem.

Przeczytajcie także: Należąca do ITCARD spółka Planet Pay rozpocznie wydawanie kart

Jak informuje ITCARD, już rozpoczął proces migracji i przejmowania obsługi bankomatów. Trwa też wymiana i instalacja nowych w placówkach Credit Agricole. Spółka chwali się, że zainstaluje w ramach tej umowy nowoczesne, dwuekranowe urządzenia. Na jednym z nich wyświetlać można reklamy czy informacje marketingowe, a drugi służy do obsługi transakcji.

Spółka współpracuje już z innymi bankami w Polsce, ING Bankiem Śląskim, mBankiem, BNP Paribas, Getinem, Millennium, BPS i SGB. Modele współpracy są różne: od obsługi urządzeń przez udostepnienie wpłat i wypłat w sieci Planet Cash klientom tych instytucji finansowych, aż po pełen outsourcing sieci. W przypadku umowy z Credit Agricole jest to pełny outsourcing usług oraz dostarczenie maszyn.

Przeczytajcie także: Credit Agricole robi porządek z aplikacjami

Na poniższym zdjęciu widać, jak wyglądają nowe urządzenia w placówce CA. Oznakowane są logo Planet Cash, natomiast kolorystyka maszyny nawiązuje marki Credit Agricole.

Jeszcze przed współpracą z CA, spółka ITCARD obsługiwała ponad 7 tys. maszyn. 4,1 tys z nich w ramach własnej sieci Planet Cash.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies