Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Warta wprowadza płatności cykliczne za polisy komunikacyjne. Należność można rozłożyć nawet na 12 rat

Operatorem płatności cyklicznych w Warcie jest serwis Przelewy24

Warta umożliwiła opłacanie należności za ubezpieczenia komunikacyjne z wykorzystaniem płatności cyklicznych. Składka za polisę rozkładana jest na raty, które automatycznie pobierane są z karty płatniczej klienta.

Przeczytajcie także: Insurtechy z planami wobec polskiego rynku

Z nowej opcji płatności mogą obecnie skorzystać klienci indywidualni, kupujący ubezpieczenie za pośrednictwem agenta. Minimalna roczna cena polisy to 840 zł. Należność może zostać uregulowana w 2, 4 lub 12 ratach. Ten ostatni tryb, w ramach którego płatności pobierane są w odstępach miesięcznych, również jest nowością w Warcie, która do tej pory umożliwiała podzielenie składki na pół lub na cztery transze.

Przeczytajcie także: Tpay nowym operatorem w moimPZU

Rozwiązanie zostało zbudowane we współpracy z platformą Przelewy24 i jest już dostępne w systemie sprzedażowym dla agentów eAgent. Aby z nowej opcji płatności skorzystać, klient musi podać aktualne dane kontaktowe (adres mailowy i numer telefonu) oraz wyrazić zgodę na cykliczne obciążanie wskazanej przez niego karty według ustalonego harmonogramu. Po zawarciu umowy ubezpieczenia kupujący otrzymuje link do regulaminu oraz do formularza, za pośrednictwem którego rejestruje swoją kartę w systemie Przelewy24, podając numer karty, CVC oraz datę ważności. Pierwsza płatność jest pobierana po rejestracji, a kolejne według ustalonego planu, np. co miesiąc.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies