Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zachęca do zakładania kont dzieciom. Na start daje 200 zł premii

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie skorzystali z jej wcześniejszych edycji

Bank Pekao uruchomił kolejną edycję promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", w której młodzi klienci mogą zdobyć do 200 zł. Aby otrzymać 50 zł, należy do 16 października zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, konieczne będzie także złożenie wymaganych oświadczeń. Osoba zakładająca ów rachunek (rodzic albo opiekun) również musi posiadać konto w Pekao.

Przeczytajcie także: Allegro posiada już 2 tys. automatów paczkowych

Drugą część nagrody, czyli 150 zł, instytucja przeleje na konto młodego klienta, gdy zostaną spełnione kolejne warunki. W przypadku uczestnika promocji poniżej 13 lat 16 listopada na rachunku oszczędnościowym lub Koncie Przekorzystnym powinno się znajdować minimum 200 zł. Salda z tych rachunków nie będą sumowane. Z kolei osoby, które mają już 13 lat, muszą do 16 listopada wykonać minimum pięć transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem).

Dodatkową zachętą ma być zaś promocyjne oprocentowanie na nowych kontach oszczędnościowych Mój Skarb – 7 proc. na 6 miesięcy dla środków do 3 tys. zł.

Przeczytajcie także: Marcin Ledworowski odchodzi z Pocztowego

Pekao zaznacza, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które od 1 stycznia 2021 roku do 28 sierpnia 2022 roku nie posiadały rachunku w tej instytucji. Z akcji zostaną też wykluczeni klienci, którzy brali udział w jej poprzednich edycjach (dotyczy to także innych promocji). Nagroda nie przysługuje również uczestnikowi, który rozwiąże umowę w trakcie trwania promocji. Więcej informacji na temat tej inicjatywy znajdziecie w jej regulaminie.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies