Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wydał nową kartę kolekcjonerską. Zobaczcie, jak wygląda plastik z grafiką zaprojektowaną z okazji tegorocznego Pol'and'Rock

mBank gości na festiwalu Pol'and'Rock po raz piąty i obejmuje patronatem strefę Akademii Sztuk Przepięknych

mBank przygotował nowy limitowany wzór karty płatniczej. To specjalna edycja dla kolekcjonerów oraz fanów festiwalu Pol’and’Rock. Grafikę na plastik przygotował Jurek Owsiak, a wygląda ona tak:

Karta wykonana jest w 85 proc. z plastiku z recyklingu. Jedną z 15 tys. przygotowanych sztuk mogą zamówić zarówno obecni, jak i nowi klienci mBanku. Zrobią to na przeznaczonej do tego podstronie instytucji, a w gratisie dostaną również festiwalowe naklejki. Bank informuje, że po raz pierwszy dostępna jest również mobilna wersja karty.

Przeczytajcie także: Płatności za parkingi w apce mBanku

Wydanie karty związane jest oczywiście ze zbliżającym się festiwalem Pol’and’Rock, który w tym roku odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno na Pomorzu Zachodnim. Organizator, czyli Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zapowiedział, że w festiwalu będzie można również brać udział online.

Przeczytajcie także: Nowe ubezpieczenie mBanku dla kupujących w internecie

A sam mBank już po raz 5. zagości na Pol’and’Rock i obejmie patronatem Akademię Sztuk Przepięknych – inicjatywę, w ramach której uczestnicy wydarzenia mogą się spotkać z ciekawymi osobami, m.in. ze świata kultury. Na terenie festiwalu znajdzie się również mobilna placówka mBanku, w której będzie można otworzyć konto bankowe, dostając przy tym zestaw gadżetów: koszulkę i worek z grafiką zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka oraz bon na zakupy do Lidla. Dla uczestników przewidziano również inne atrakcje mające na celu promocję mBanku.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: MBANK, KARTY, WOŚP

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies