Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności za parkingi dostępne w aplikacji mBanku. Użytkownicy apki zapłacą za postój w kilkudziesięciu polskich miastach

Aktualizacja aplikacji mBanku jest już do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store

mBank udostępnił w swojej aplikacji usługę opłacania postoju w strefach płatnego parkowania w kilkudziesięciu miastach w Polsce. To efekt współpracy instytucji ze SkyCash, a o planach banku w tym zakresie czytelnicy cashless.pl dowiedzieli się jako pierwsi już w lutym tego roku.

Przeczytajcie także: Nowe ubezpieczenie dla klientów mBanku kupujących w internecie

Aby parkować z mBankiem, należy w aplikacji przejść do zakładki Usługi, podać tam numer rejestracyjny auta, wybrać strefę i czas parkowania. Trzeba też pamiętać o oznaczeniu pojazdu – wystarczy w tym celu położyć za przednią szybą wydrukowane logo usługi lub kartę z hasłem "mobiParking".

Płatności za parkingi to niejedyna nowość, jaka pojawiła się w zaktualizowanej aplikacji mBanku. W zakładce Usługi klienci znajdą również wniosek o wsparcie z programu Dobry Start (300+) na wyprawkę szkolną. Do tej pory o to świadczenie można było wnioskować tylko w serwisie transakcyjnym.

Przeczytajcie także: mBank zapowiada nowości w aplikacji

mBank potwierdził również plany wprowadzenia do aplikacji kolejnych usług związanych z transportem. Zgodnie z zarysowanym harmonogramem, w czwartym kwartale tego roku udostępnione mają zostać płatności za autostrady, a wdrożenie usługi zakupu biletów komunikacji miejskiej zaplanowano na przyszły rok.

Wprowadzając płatności za parkowanie do swojej apki, mBank dołączył do grona instytucji oferujących swoim klientom w bankowości mobilnej usługi dodatkowe związane z transportem. Więcej na ten temat znajdziecie w tekście: Bilety, parkingi i autostrady w bankowości mobilnej. Zobaczcie, w których apkach znajdziecie interesujące Was usługi.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies