Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zachęca nagrodami do płatności mobilnych. Ruszyła "Odjazdowa loteria PeoPay"

Nagrodą główną jest samochód. Uczestnicy mogą też wygrać m.in. telewizory, smartfony i karty przedpłacone

Bank Pekao uruchomił dla obecnych i nowych klientów "Odjazdową loterię PeoPay". Do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 340 tys. zł, w tym jeden samochód, a także m.in. laptopy, telewizory, smartfony oraz karty przedpłacone. Do akcji można przystąpić do 2 października.

Przeczytajcie także: UOKiK ukarał polski fintech oferujący płatności odroczone

W loterii mogą wziąć udział pełnoletni posiadacze konta w Pekao, korzystający z karty debetowej Mastercard lub Maestro albo karty kredytowej Mastercard wydanej przez tę instytucję. Formularz zgłoszeniowy można wysłać po zalogowaniu się do serwisu internetowego Pekao24 lub aplikacji PeoPay. Regulamin wymaga też m.in. wyrażenia zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną. Klient rejestruje się w loterii tylko raz – nawet jeśli posiada więcej niż jedną kartę.

Uczestnik otrzyma jednorazowo 10 losów za zalogowanie się do aplikacji PeoPay po dniu zgłoszenia się do loterii oraz wykonaniu transakcji smartfonem lub zegarkiem, do których podpięta jest karta uwzględniona w akcji. Premiowane będą też kolejne transakcje za pomocą Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay. Jeśli używana będzie w nich karta kredytowa Mastercard, uczestnik otrzyma za płatność pięć losów. Jeżeli zaś do płatności posłuży karta debetowa, można liczyć na jeden los.

Przeczytajcie także: Zakończono pilotaż aplikacji Donateo w sieci Carrefour

Co tydzień losowanych jest 10 nagród II stopnia tego samego rodzaju. Potrwa to od 11 sierpnia do 13 października. Losowanie samochodu Toyota Yaris Cross zaplanowano na 24 października. Lista zwycięzców będzie prezentowana na stronie organizatora loterii.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies