Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Litewski fintech kusi europejskich klientów, także z Polski. Oferuje darmowy rachunek z kartą, zarządzany za pomocą apki myTU

Fintech umożliwia również założenie konta dziecku w wieku od 7 do 17 lat

Zarejestrowany na Litwie fintech Travel Union poszerza zasięg swojej działalności. Jego aplikacja myTU jest dostępna w polskiej wersji językowej, a niedawno do listy 10 dostępnych języków dołączyły także dwa kolejne: rumuński i włoski.

Travel Union jest instytucją pieniądza elektronicznego licencjonowaną na Litwie. Klientom oferuje rachunek płatniczy, którym zarządza się za pomocą aplikacji myTU, dostępnej w marketach Google Play i App Store. Do konta wydawana jest karta z logo Mastercard.

Przeczytajcie także: Założony przez Polaków Frost rusza w UK

Na stronie fintechu można przeczytać, że rachunek prowadzony jest bezpłatnie, nie przewidziano również opłat za kartę, doładowywanie konta, przelewy (zwykłe i natychmiastowe) SEPA. Fintech nie pobiera dodatkowej prowizji za płatności kartą w dowolnej walucie, darmowe są także dwie wypłaty w miesiącu z dowolnego bankomatu, do limitu 200 euro.

W myTU można założyć również konto z kartą dla dziecka od 7 roku życia. Rodzic może nadzorować aktywność finansową dziecka, doładowywać konto, zarządzać podstawowymi ustawieniami, a także zlecić wypłatę kieszonkowego w ustalonej wysokości. W tym roku firma uruchomiła także ofertę dla klientów biznesowych. Do końca sierpnia konto firmowe również będzie bezpłatne, potem ma kosztować 5 euro miesięcznie.

Przeczytajcie także: Spiir z ofertą dla klientów z Polski

Użytkownicy myTU mogą korzystać z programu lojalnościowego #Time, w ramach którego otrzymują punkty (wyrażane w jednostkach czasu) za każdą płatność kartą. Punkty można sobie przekazywać w gronie rodziny i przyjaciół, a wymienia się je na oferty partnerów Travel Union – zniżki na towary i usługi oraz promocyjne oferty dotyczące podróży.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies