Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zakupy nie tylko przez aplikację mobilną. Lisek uruchomił sklep internetowy

Polski startup właśnie rozszerzył swoją ofertę o nową funkcję

Lisek, a właściwie Lisek.app, to jeden z graczy na polskim rynku fast delivery (q-commerce, quick commerce – szybki handel). Firma założona przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego wznowiła działalność w marcu 2021 roku (wcześniej w latach 2018-2020 prowadziła pilotaż swojej usługi).

Przeczytajcie także: Opera ułatwia zakupy online. W przeglądarce pojawiła się funkcja

Dotychczas klienci Liska mogli zamawiać produkty spożywcze czy środki czystości tylko przez aplikację. Teraz startup uruchomił także sklep online sklep.lisek.app, co pozwala na robienie zakupów w wersji desktopowej. Jak zapewnia firma, zmienia się tylko sposób zamawiania. Zakupy mają być dalej dostarczane w kilkanaście minut od złożenia zamówienia.

Lisek działa w Warszawie i okolicach (Ząbki, Piaseczno, Marki) oraz kilku innych dużych miastach Polski: Poznaniu, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach. Jak twierdzą przedstawiciele startupu, w tej chwili dociera on do ponad 3,5 mln Polek i Polaków. Dotychczas aplikację Lisek pobrano ponad pół miliona razy.

Przeczytajcie także: Strategiczna współpraca Revoluta i Tink

To kolejna nowość od Lisek.app w niecały miesiąc. W drugiej połowie maja startup chwalił się uruchomieniem dowozu zakupów "na pinezkę", czyli do miejsca wskazanego przez klienta. Tam, gdzie działa Lisek, można składać zamówienia do parków czy plaż. Zarówno w przypadku e-sklepu, jak i dostaw "na pinezkę", startup podkreśla, że zaczął jako pierwszy w kraju świadczyć takie usługi.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies