Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zbliża się premiera Mapy polskiego fintechu 2022 oraz ogłoszenie zwycięzców tegorocznych nagród Cashless Fintech

Tegoroczna Mapa polskiego fintechu będzie już piątą, jubileuszową edycją tego projektu

Już 9 czerwca odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Fintech Evening. W jego trakcie zaprezentujemy piątą już edycję Mapy polskiego fintechu, której pierwsza wersja ukazała się w 2018 r. Tegoroczna będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Pierwszy i najważniejszy z nich to rekordowa liczba fintechów, które zgłosiły chęć znalezienia się na mapie.

Przeczytajcie także: Nowa umowa fintechu Donateo

W trakcie zbliżającego się Cashless Fintech Evening ogłosimy także zdobywców tegorocznych nagród Cashless Fintech. Nad ich wyłonieniem pracuje powołana przez redakcję kapituła, w skład której weszło kilkudziesięciu znanych i cenionych ekspertów oraz managerów z polskiego rynku finansowego.

A nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach: Projekt Fintech (dla najciekawszego przedsięwzięcia fintechowego, realizowanego przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla fintechu, który dysponuje największym potencjałem rozwojowym), Insurtech Roku (dla odnoszącej największe sukcesy firmy łączącej nowe technologie i ubezpieczenia), Osobowość Fintech (osobie o największym wpływie na rozwój fintechu w Polsce), Fintech Roku (fintechowi, który w minionym roku odniósł największe sukcesy) i w nowej kategorii Green Fintech (instytucji działającej w branży fintech i pomagającej w ochronie środowiska naturalnego).

Przeczytajcie także: Robinhood przejął Ziglu

Najbliższy Cashless Fintech Evening już 9 czerwca w Warszawie. W programie, oprócz prezentacji Mapy polskiego fintechu 2022 i ogłoszenia laureatów nagród Cashless Fintech 2022 także wiele innych atrakcji, o których napiszemy wkrótce więcej. Partnerami głównymi projektu są firmy Mastercard i Visa a partnerami wspierającymi – firmy: IT Card, Stripe oraz BinarApps. Partnerem merytorycznym jest zaś fundacja Fintech Poland.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies