Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Trwają prace nad Mapą polskiego fintechu 2022. Zgłoście swoją firmę

Aby zgłosić firmę do Mapy, wystarczy wypełnić prostą ankietę, przygotowaną przez redakcję cashless.pl

Mapa polskiego fintechu, przygotowywana przez redakcję cashless.pl, to najstarsze tego typu opracowanie na polskim rynku. Pierwsza edycja projektu ujrzała światło dzienne w 2018 r. To oznacza, że w tym roku Mapa polskiego fintechu będzie obchodzić mały jubileusz, związany z publikacją piątej edycji. Jej premierę planujemy na czerwiec 2022 r.

Przeczytajcie także: Oto najbardziej wpływowe kobiety w polskiej branży płatniczej

Mapa polskiego fintechu to najbardziej kompletne zestawienie polskich firm działających w segmencie nowoczesnych usług finansowych. W ubiegłym roku znalazło się na niej rekordowo dużo podmiotów – ponad 260. Ile będzie w tym roku? W dużej mierze zależy to od Was. Jeśli pracujecie w fintechu albo jesteście właścicielem jednego z nich – zgłoście go do Mapy. Jest to całkowicie bezpłatne. Wystarczy napisać na adres kontakt@cashless.pl z MPF 2022 w tytule. W odpowiedzi dostaniecie do wypełnienia prostą ankietę.

Przeczytajcie także: Oto ile kart Polacy dodali do płatności mobilnych

Prezentacji Mapy towarzyszyć będzie także ogłoszenie zdobywców nagród Cashless Fintech. Przyznamy je w pięciu kategoriach: Fintech Roku (główne wyróżnienie dla firmy, która dokonała największego skoku rozwojowego), Insurtech Roku (dla najciekawszego fintechu z segmentu ubezpieczeniowego), Projekt Fintech (dla przedsięwzięcia fintechowego realizowanego przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla fintechu o największym potencjale rozwojowym) oraz Osobowość Fintech (dla osoby o największym wpływie na rozwój fintechu w Polsce). Wkrótce więcej informacji na temat tego projektu.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies