Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Oto Mapa polskiego fintechu 2021. Raport już do pobrania

Serwis cashless.pl zaprezentował Mapę polskiego fintechu 2021 podczas dzisiejszego wydarzenia Cashless Fintech Live

Już możecie pobrać najnowszą edycję Mapy polskiego fintechu. Przygotowaliśmy ją już po raz czwarty. Jak zmienił się polski fintech przez te ostatnie cztery lata? Ile nowych firm pojawiło się na rynku a które z niego zniknęły? Jak wygląda dziś branża w Polsce? O tym wszystkim dowiecie się z raportu, który już można pobrać, klikając w poniższy banner.

Mapę polskiego fintechu 2021 zaprezentowaliśmy podczas dzisiejszego programu Cashless Fintech Live. Wydarzenie odbyło się w formie hybrydowej. To znaczy, że z częścią zaproszonych gości rozmawialiśmy w studiu telewizyjnym, a z innymi łączyliśmy się zdalnie. Mamy nadzieję, że kolejną, piątą edycję Mapy polskiego fintechu będziemy mogli zaprezentować podczas wieczornego eventu z udziałem publiczności.

Przeczytajcie także: Twisto Cash. Zobaczcie do czego służy ta usługa

Natomiast podczas dzisiejszego Cashless Fintech Live ogłosiliśmy także zdobywców fintechowych nagród cashless.pl. Szczycimy się tym, że zasady wyboru kandydatów i zwycięzców są w pełni demokratyczne. Decyduje kapituła złożona z kilkudziesięciu znanych i uznanych ekspertów i praktyków biznesu. Z zasadami wyboru oraz składem kapituły również można zapoznać się w raporcie.

Przeczytajcie także: Orlen szuka lokalizacji pod konkurentów paczkomatów

A jeśli chodzi o zwycięzców, to w kategorii Insurtech Roku wygrała firma Telemedico, w kategorii Projekt Fintech – Bank Pekao ze swoim procesem zakładania rachunku przez selfie, Fintech Future – spółka PayEye, a Fintechem Roku 2021 została firma Booksy. Natomiast tytuł Osobowość Fintech 2021 przypadł w udziale Bartoszowi Ciołkowskiemu, szefowi firmy Mastercard w Polsce.

Zapis wideo z dzisiejszego Cashless Fintech Live dostępny jest na naszym kanale na YouTube. W przyszłym tygodniu w serwisie cashless.pl znajdzie się także relacja tekstowa z tego wydarzenia. Mogło się ono odbyć dzięki naszym partnerom głównym, czyli firmom Mastercard i Visa, partnerowi wspierającemu projekt, czyli firmie IT Card, partnerowi merytorycznemu, którym była fundacja Polska Bezgotówkowa, oraz partnerowi technicznemu, czyli firmie Otako Studio.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies