Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao poprawia aplikację dla dzieci. W PeoPay Kids pojawiło się logowanie biometryczne

Z opinii wystawionych w marketach popularnych systemów operacyjnych wynika, że obecnie najbardziej wyczekiwaną funkcją w PeoPay Kids są płatności mobilne

Bank Pekao poprawił funkcjonalność aplikacji mobilnej kierowanej do najmłodszych klientów, a więc PeoPay Kids. Od teraz użytkownicy tej aplikacji mogą logować się na konto za pomocą biometrii. Dotyczy to biometrii odcisku palca na urządzeniach z systemem Android oraz odcisku palca i biometrii twarzy (FaceID) na smartfonach z systemem operacyjnym iOS.

Przeczytajcie także: Millennium rozwija ofertę dla nieletnich

PeoPay Kids to jedna z niewielu aplikacji na polskim rynku, kierowanych do dzieci w wieku poniżej 13 lat. Konkurencyjne rozwiązanie można jeszcze znaleźć w ofercie m.in. mBanku, PKO BP, Millennium czy Revoluta. Apka PeoPay Kids jest dobrze oceniana przez użytkowników, np. w markecie Google Play ma ocenę 4,6 pkt. na 5 możliwych. Z wystawionych tam opinii klientów wynika, że obecnie najbardziej oczekiwaną funkcją apki są zbliżeniowe płatności mobilne. Bank zaś odpowiada, że nie wyklucza wprowadzenia takiej usługi.

Przeczytajcie także: Nowe usługi w aplikacji PeoPay Kids

Natomiast najnowsza aktualizacja aplikacji PeoPay Kids zawiera jeszcze jedną nowość, czyli opcję wysyłania próśb do rodzica o zasilenie Skarbonki i Portfela (konta oszczędnościowego i zwykłego). Usługa realizowana jest wewnątrz systemu banku. Co ciekawe podobną funkcję oferuje także Blik i mogą z niej korzystać klienci różnych banków (obecnie m.in. ING, mBank i Getinu).

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies