Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mastercard ruszył z loterią w Bezcennych Chwilach. Do wygrania m.in. kamper

Akcja Mastercarda potrwa do 16 lipca, ale nagroda główna zostanie wylosowana na początku sierpnia

Mastercard poinformował o rozpoczęciu loterii dla uczestników programu Bezcenne Chwile – zarówno tych nowych, jak i obecnych. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zalogować się na swoje konto w programie i zgodzić się na uczestnictwo. Jeżeli natomiast ktoś posiada kartę tej organizacji, ale nie korzysta z Bezcennych Chwil, musi najpierw zarejestrować kartę w programie. Potem pozostaje już płacić i zgarniać za to losy.

Przeczytajcie także: mBank rozszerza dostęp do Apple Pay

Los otrzymuje się za każde wydane 10 zł przy płatności kartą Mastercarda – dotyczy to sklepów stacjonarnych i tych online. Jeżeli pieniądze wydaje się u partnerów organizacji, ta sama kwota daje dwa losy. Istotne jest to, że tych transakcji nie trzeba osobno rejestrować – zakupy będą przeliczane na losy automatycznie. Zasada jest prosta: im więcej pieniędzy wyda się przy użyciu karty, tym większa szansa na wygraną. Jeden los otrzymuje się za samo uczestnictwo.

Przeczytajcie także: Comperia wprowadzi płatności odroczone

Co można wygrać? W każdym tygodniu do zgarnięcia będą słuchawki bezprzewodowe Bose Noise Cancelling 700 oraz smartwatch Garmin Venu. Do tego dochodzą vouchery o wartości 50 zł do sklepów empik.com, RTV EURO AGD i Decathlon. Nagrodą główną jest kamper Benimar Tessoro 463. Zwycięzca loterii będzie mógł zaprojektować wygląd swojego nowego pojazdu. Loteria trwa do 16 lipca, a nagroda główna zostanie wylosowana na początku sierpnia. Osoby zainteresowane promocją, powinny zajrzeć do jej regulaminu.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies