Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Nowość od Twisto. Za pomocą Twisto Cash możecie przelać pieniądze z limitu kredytowego bezpośrednio na konto bankowe

Na razie usługa Twisto Cash dostępna jest dla wybranych klientów firmy

Jak doniósł jeden z czytelników serwisu cashless.pl, w ofercie Twisto pojawiła się nowa usługa – Twisto Cash. Dzięki niej klienci będą mogli przelać środki z limitu przyznanego im przez fintech prosto na własne konto bankowe, co oznacza, że następnie można wypłacić je np. z bankomatu. Skorzystanie z usługi nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Przeczytajcie także: Klarna po kolejnej rundzie finansowania

Jak to działa? W sekcji "Więcej" należy wybrać opcję Twisto Cash. Ustawić suwakiem, jaką kwotę chce się przelać na konto, a następnie potwierdzić. Kwota ta pojawi się w zestawieniu miesięcznych wydatków. Klient może ją spłacić na koniec miesiąca lub rozłożyć na raty.

Na razie nowość dostępna jest dla wybranych klientów firmy. W mailu informującym ich o możliwości skorzystania z Twisto Cash fintech zachęca, aby dzielili się z nim wszelkimi uwagami i sugestiami dotyczącymi tej usługi.

Przeczytajcie także: Niespodziewany rywal Allegro

Twisto to czeski fintech specjalizujący się w płatnościach odroczonych. Niedawno firma zmieniła właściciela i trafiła pod skrzydła australijskiego lidera rynku BNPL (buy now, pay later, kup teraz, zapłać później). W ostatnim czasie Twisto chwaliło się też kilkoma innymi udogodnieniami dla swoich klientów, m.in. wydłużyło możliwy okres odroczenia płatności dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni, a także wprowadziło zmiany w aplikacji, dzięki którym użytkownicy mogą łatwiej analizować swoje wydatki oraz sprawdzać, gdzie i od kogo kupili dany produkt.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies